previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

У ліцеї № 52 ім. М.Лобачевського відкриті дошкільні групи  для майбутніх першокласників з короткотривалим режимом перебування дітей.

Заняття проводяться:

Понеділок 15:00-18:00 Четвер  15:00-18:00

Право першочергового зарахування до школи мають: 
Діти з території обслуговування закладу

 • вул. Гоголя;
 • вул.Городоцька 1-69
 • пл. Генерала Г.Григоренка;
 • вул. М. Менцинського;
 • вул. Судова;
 • вул. Є Гребінки;
 • вул. М.Щепкіна;
 • вул. Ф.Шопена;
 • вул. Б.Лепкого;
 • вул. І. Огієнка;
 • вул. Марка Мурави;
 • вул. Морозенка
 • вул. Одеська
 • вул. Голубовича
 • вул. Вернигори
 • вул. Пірова
 • вул Головацького

Документи для зарахування

 • Заява
 • Медична довідка форми 086
 • Свідоцтво про народження

Обабіч

9А і 10А відвідали виставку “Обабіч” та Національний музей-меморіал ” Тюрма на Лонського” 
Jerzy Jura Onuch зумів поєднати візуально та концептуально схожі, проте з різних причин, серії документальних знімків, які були створені з різницею майже в 20 років двома видатними фотографами України та Британії.

13 жовтня – День художника

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі. Ми ще не художники, але, можливо, ми й не здогадуємося, що колись ними станемо!!!

Форум «Живи та працюй в Україні»

З метою отримання інформації про затребувані на регіональному ринку праці професії та участі у відеозв’зку  у формі «Телемосту» між Маріуполем та Львовом учні 9-Б клас   ліцею прийняли участь у профорієнтаційному форумі «Живи та працюй в Україні», який відбувся 23.10.19 року у приміщенні Львівського міського центру зайнятості.

Участь у локаціях: “Знайомство з мобільними профорієнтаційними додатками”, “Центр професійної орієнтації” та “Атлас професії майбутнього з доповненою реальністю.”

Для підлітків це був пізнавальний та інформативний захід!

Робимо життя смачнішим і солодшим!!!

18 жовтня у нашому ліцеї за сприяння “Галицької здоби” відкрито кафе-студію,яке учні вже еазвали «Кренделик». Для урочистого відкриття ми представили тематичну міні-перформенс «Тільки у Львові»,який додав витонченості та колориту нашому «Кренделику».Дуже надіємося,що ліцеїсти,вчителі,батьки та гості проводитимуть тут дозвілля і смакуватимуть лігумінами.Смачного усім і гарного настрою для навчання!!!

Гра-імітація “Засідання ООН”

Організація Об’єднаних Націй офіційно існує з 24 жовтня 1945 після ратифікації Статуту п’ятьма постійними членами Ради Безпеки — Францією, Республікою Китай, СРСР, Великою Британією та Сполученими Штатами і більшістю — 46 іншими сторонами, що теж підписали цей договір-статут. Перше засідання Генеральної Асамблеї, з 51 країною-учасницею, і Ради Безпеки, відбулося у Центральному залі Вестмінстера в Лондоні в січні 1946 року.Для відзначення річниці заснування ООН 24 жовтня учні нашого ліцею разом з вчителем історії п.Височанським провели гру-імітацію “Засідання ООН”.Кожен учень представив ту чи іншу країну та висвітив проблеми, які існують в ній.В такий спосіб учні провели пошукову роботу, а на засіданні опановували навики спікерів.

“Залиште нас у спокої” (англійська мова)

Урок в 11 класі  “Залиште нас у спокої” (англійська мова)Це не про учнів, це про племена, які живуть на лоні дикої природи і не особливо прагнуть спілкуватися з цивилізацією. Під час першої частини уроку учні обговорювали ЗА і ПРОТИ встановлення контактів з такими племанами (за допомогою проектних технологій), а потім, на своє велике здивування, самостійно підсумували увесь матеріал розділу “Подбаймо про планету” (учась учителя тут мінімальна – головне правильно вибрати форму роботи) 11 жовтня 2019р.

Екскурсія

Чудовий ранок в 2 Б класі почався з екскурсії . Маленькі природознавці спостерігали, фіксували зміни в природі. Розгадували загадки та складали слова-відгадки. Закінчився день екскурсією в шкільну бібліотеку. Цікавий день. (8 жовтня 2019р., вчитель Тетяна Мартишина)


Перерва

Милує око ось така картина: хтось читає, хтось вчиться, хтось мріє – усе це одне слово “перерва”

Нове подвір’я ліцею”

Учень 8 Б класу створив власний проект “Нове подвір’я ліцею”.

Проект “FRIENDLY SCHOOL” – ми у команді 10-ти шкіл, і протягом жовтня проходимо навчання. Як розробити, продумати, прорахувати і представити свій проект! У нас є задум, і ми надіємося його зреалізувати. Проект організовано  УО ДГП ЛМР(Учні 6-го класу, класний керівник Тетяна Журило)

1 ВЕРЕСНЯ

Знову разом! Знову на шкільному подвір’ї лунає дитячий сміх!

Радо зустрічає ліцей усіх своїх учнів, вчителів, батьків, гостей!

Учні 1-их, 5-их та 11-их класів влаштували один одному гарний сюрприз – привітання!

Ми танцювали, співали, дарували один одному подарунки.

Можливо, наші нові учні-першачки ще не цілком усвідомлювали, що з ними відбувалося, але загальна атмосфера свята їм сподобалася. Дитектор ліцею Світлана Юріївна Матис запевнила їх,що від сьогодні вони стали дорослими і мають багато обов’язків. 

Щодо учнів 5-их класів ліцей  має великі сподівання, бо очікуємо, що наші учні стануть призерами, переможцями, чемпіонами різноманітних конкурсів, олімпіад та змагань. 

Ліцеїсти 11-их класів вже на порозі великого світу дорослого життя. Ми бажаємо усім великого натхнення і бажання творити, винаходити, ,і загалом змінювати світ на краще.

Дякуємо усім,хто долучився до організації цього дійства і зробив цей день незабутнім!!!

ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

Хоча кожен наш день повинен приносити позитив, ми подумали, що потрібно організувати такий день, коли позитив повинен переповнювати кожну хвилину нашого перебування в ліцеї.

І ось! Нам це вдалося!19 вересня – «День позитиву». Усмішки, жарти, обійми, різнокольоровий одяг, веселі атрибути – усе це створило атмосферу радості і щастя!

Дякуємо усім активним учасникам і пасивним спостерігачам за чудовий настрій! Ось де народжуються нові сили творити і здійснювати мрії!!! 

КОЖЕН ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ МІСЯЦЯ – СУЦІЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ.

Цього місяця першими інтегруватися вирішили вчителі географії та історії, та й ще й квест організували. Учні проводили археологічні дослідження у різних широтах, вивчали новий матеріал і отримували неабияку насолоду від навчання.

Учні 3-го класу разом зі своїм вчителем Оленою Михайлівною вивчали користь, яку діти отримують від споживання яблук, будову яблуні, вміст соку і правдивість реклами. Суцільна інтеграція!!!

Олімпійський тиждень!

Міські засідання дебатерів м. Львова

30 вересня учні ліцею взяли участь у міському засідання дебатерів м. Львова, який проводився у Львівській правничій гімназії. Маємо чудовий досвід, бо активно залучені до роботи міського дебатного клубу. Плануємо цього року організувати районний дебатний рух. Зробимо!!! 
Дякуємо Владі Морозовій за оптимізм та мотивацію!!!

Записатись на співбесіду
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×