Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Електронний журнал : рухаємося в ногу з часом

Електронний журнал : рухаємося в ногу з часом

У сучасній освіті зростає необхідність впровадження проектів раціоналізації та автоматизації, оскільки це дасть можливість всім учасникам навчально-виховного процесу дистанційно контролювати успішність учнів для викладачів і власних дітей для батьків.

Відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», з 20.01.2020 у ліцеї розпочато ведення класних журналів електронними засобами за допомогою системи автоматизації навчальних закладів “Smart-School” (https://smart-school.com.ua/).

Відповідальним адміністратором системи автоматизації навчальних закладів “Smart-School” призначено заступника директора з навчально-виховної роботи Мацеха В. В.

Електронний журнал може забезпечити такий процес управління навчальними досягненнями, підвищити об’єктивність оцінювання, своєчасність виявлення навчальних проблем, прогнозування та корегування подальшої навчальної діяльності студентів на заняттях.

Учні (та їх батьки) і студенти завжди мають доступ до актуальної інформації щодо розкладу занять та замін, домашніх завдань, оцінок та приміток. Окрім того, вони мають змогу отримати оперативні графіки успішності та статистики відвідування навчального закладу.

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×