ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

В Ліцеї № 52 ім.М.Лобачевського  працює творчий колектив вчителів, які сумлінно ставляться до роботи. Висококваліфікований, талановитий педагогічний колектив готовий віддати вихованцям свої знання, увагу та любов. Педагоги в кожній дитині бачать людину, шанують та поважають її, сприяють розвитку інтелекту та творчих здібностей, враховують вікові та індивідуальні психічні закономірності розвитку учнів.

У 2019/2020 навчальному році у ліцеї працює 52 вчителі, у тому числі 1 директор, 2 заступника з навчально-виховної роботи, 1 педагог-організатор, 1 соціальний педагог, 1 практичний психолог, 1 вчитель за сумісництвом.49 вчителів мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст або магістр, 2 вчителя – освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Якісний склад вчителів-предметників має наступний розподіл за кваліфікаційними категоріями:

Вища категорія25
І категорія9
ІІ категорія7
Спеціаліст6
«Учитель-методист»6
«Старший учитель»19
«Відмінник освіти»1

Канікули НЕ для вчителів!

Пора канікул асоціюється з відпочинком, перевою у наполегливій роботі, шансом провести декілька днів для свого задоволення.Це дійсно так! Учні відпочивають. А вчителі? Звісно,що теж, але у ліцеї. Відпочиваємо, проводимо декілька вільних днів навчаючись, У понеділок 28 жовтня ми провели спільну зустріч – навчання з о. Тарасом та Галиною Котис. Спочатку бесіда про духовність, опісля – робота в групі. Тема “Цінності життя”У вівторок 29 жовтня організовано круглий стіл щодо питання адаптації молодих педагогів у нашому колективі. У нас працює цьогоріч 4 молодих вчителів. Розуміємо, що кожен з них зіткнувся з безліччю проблем. Ми готові допомагати і будувати разом сильну команду.Ще один захід – круглий стіл з класними керівниками. Підводили підсумки проведеної роботи протягом вересня-жовтня. Самі собі дивуємося, який чисельний список заходів, організованих впродовж цього періоду. Але маємо ще більше ідей на листопад-грудень! Середа 30 жовтня – працюємо над питанням адаптації учнів 5-их класів  у середній школі. Є проблеми, аналізуємо, шукаємо шляхи розв’язання.А ще наші вчителі фізкультури намагаються опанувати новий курс для учнів початкової школи “Здорова постава”. Друзі, на нас чекають сюрпризи.