Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Елементи дистанційного навчання

Тиждень традиційного навчанняіз застосуванням технологій дистанційного навчанняВідповідно до Положення про дистанційну форму навчання та листа МОН України «1/9-609 від 02.11.2020 «Щодо організації дистанційного навчання», зважаючи на оголошений нокдаун в умовах карантину педагогічною радою прийнято рішення про організацію навчання впродовж 18-22.01.2021 року із застосуванням технологій дистанційного навчання.Для належної організації навчального процесу та його моніторингу адміністрацією ліцею укладається електронний розклад, в якому вчителі записують посилання та паролі для проведення Zoom-уроків (що було ухвалено педагогічною радою з метою уніфікації процесу.) Водночас, учитель сам обирає форми, методи й засоби дистанційного навчання.В МОН радять дотримуватися санітарних правил і норм щодо формування розкладу уроків, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, тривалості виконання завдань для самопідготовки у позанавчальний час (домашніх завдань). Окрім того, вчителі нагадують учням про правильну поставу і вправи для очей, а в разі синхронних занять проводять їх разом із учнями.
            Якщо говорити про результативність і доцільність застосування технологій дистанційного навчання, тут думки різняться. Більшість баьків вважають за краще відправити дитину до школи. Учні старших класів, які багато працюють самостійно, надають перевагу залишатися вдома. Зрозумілим залишається одне: усім потрібні соціалізація та приємні емоції, які можна отримати в закладі освіти. Тому, ми завжди чекаємо на своїх учнів, які приносять радість спілкування та приємний галас у наш ліцей!!!

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154, враховуючи протокол позапланового засідання міської техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від11.03.2020 р. № 5, наказ управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради від 11.03.2020р.№ 140р «Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти всіх типів і форм власності м. Львова» адміністрацією та педагогічним колективом прийнято рішення про організацію Google class для усіх класів ліцею.

Кожен учитель та учень Ліцею отримав доступ до свого класу. Кожного дня згідно розкладу учителі виставляють матеріал для ознайомлення, а також ряд вправ для опрацювання. Кожен учень має можливість виконати вправи в зручний для нього час, але не пізніше зазначеного терміну.

Надіємося, що така форма навчання стане для усіх нас звичною, адже сама вимога часу диктує нам такі вимоги.

Успіху усім!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×