Наші досягнення

Конкурс “Літературна візитка краю”

Учні нашого ліцею взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі “Літературна візитка краю”. Ліцеїсти Микита Бойчун, Катя Бучко, Данило Парсаданян, Данило Ляховський, Дмитро Сіварт, Віталій Скрипов зібрали цікавий матеріал про нашого земляка поета – дисидента Ігоря Калинця. Творчість талановитого Митця надихає учнівську молодь, спонукає до роздумів.

Нещодавно ми отримали листа:

Шановні конкурсанти, створені вами сайти приживаються на мапі конкурсу — вона має вже понад 1700 переглядів.

Між читачів сайтів знаходяться й такі, хто хоче відзначити роботу тої чи іншої команди.

Першою таку ініціативу виявила Світлана Агаджанян @Светлана Агаджанян, координаторка проектів та ініціатив ГО “Україна можливостей”, з Краматорська.

Пані Світлана обрала для відзначення команду школярів зі Львова, які створили сайт про Ігоря Калинця:

https://sites.google.com/view/kalynets та готується надіслати їм книжки!

Чотири захопливі книжки — повісті норвезької письменниці А. Аудгільд Сульберґ у перекладі знаної перекладачки Наталі Іваничук @Наталя Іваничук — вирушають до львівської команди школярів!

Приємно, що нашу роботу та зусилля відзначили!!!

Чекаємо на подарунки!

Дякуємо нашим учням та вчительці української мови Терлецькій Надії Іванівні за чудову роботу!!!

Результати олімпіади 2 тур

Конкурс ерудитів “Найрозумніший”

З метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу ліцеїстів, стимулювання їх мислительної діяльності та підвищення мотивації до навчання  сьогодні в ліцеї відбувся конкурс ерудитів “Найрозумніший”. Участь у конкурсі взяли учні 11А та 11Б класів. Переможцями стали: 1-ше місце – Шквір Іван (11А), 2-ге місце – Парсаданян Даниіл (11А), 3-є місце – Михайлов Олександр (11А). Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм і всім учасникам конкурсу натхнення, невичерпної енергії, упевненості та віри в свої сили в подальших випробуваннях, які перед ними поставить життя! Дякуємо Лагоші Аллі Григорівні, учителеві математики нашого ліцею, за високий рівень організації та проведення конкурсу!

Нове подвір’я ліцею”

Учень 8 Б класу створив власний проект “Нове подвір’я ліцею”.

Проект “FRIENDLY SCHOOL” – ми у команді 10-ти шкіл, і протягом жовтня проходимо навчання. Як розробити, продумати, прорахувати і представити свій проект! У нас є задум, і ми надіємося його зреалізувати. Проект організовано  УО ДГП ЛМР(Учні 6-го класу, класний керівник Тетяна Журило)