Наші досягнення

Результати олімпіади 2 тур

Конкурс ерудитів “Найрозумніший”

З метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу ліцеїстів, стимулювання їх мислительної діяльності та підвищення мотивації до навчання  сьогодні в ліцеї відбувся конкурс ерудитів “Найрозумніший”. Участь у конкурсі взяли учні 11А та 11Б класів. Переможцями стали: 1-ше місце – Шквір Іван (11А), 2-ге місце – Парсаданян Даниіл (11А), 3-є місце – Михайлов Олександр (11А). Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм і всім учасникам конкурсу натхнення, невичерпної енергії, упевненості та віри в свої сили в подальших випробуваннях, які перед ними поставить життя! Дякуємо Лагоші Аллі Григорівні, учителеві математики нашого ліцею, за високий рівень організації та проведення конкурсу!

Нове подвір’я ліцею”

Учень 8 Б класу створив власний проект “Нове подвір’я ліцею”.

Проект “FRIENDLY SCHOOL” – ми у команді 10-ти шкіл, і протягом жовтня проходимо навчання. Як розробити, продумати, прорахувати і представити свій проект! У нас є задум, і ми надіємося його зреалізувати. Проект організовано  УО ДГП ЛМР(Учні 6-го класу, класний керівник Тетяна Журило)