Ліцей №52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Навчання

«Усе на світі треба пережити»

Надзвичайно важливо є плекати любов та повагу до книги, бібліотечної справи, написанню власних творів. Учителі української мови намагаються розвивати у наших учнів почуття прекрасного, відчуття ваги кожного слова, пристрасть до читання. Звичайно, бібліотека їм у цьому допомагає.

5 березня учні ліцею провели урок української літератури «Усе на світі треба пережити». Спільні зусилля учнів, вчителів ліцею та працівниками бібліотеки № 11 подарували прекрасні хвилини поетичного слова. Читання вголос робить нас духовно багатшими, бадьорить наш дух!

Проводьмо більше часу у бібліотеці!

Що посадили,те й виросло!

Усі класи початкової ланки Ліцею взяли участь у нашому проекті «Еко-Ліцей»,який плануємо реалізовувати протягом 2020-2025рр. Наш проект довготривалий і багатовекторний. Один з напрямків – рослинництво.

Упродовж лютого учні початкової ланки Ліцею спостерігають за «міні городами», які вони засадили-посіяли, підживляли, поливали. Нарешті ми дочекалися перших результатів. Посіяні петрушка, кріп, редиска,базилік зійшли і милують наше господарське око. Окремі класи посадили квасолю, цибулю, квіткові рослини.

Сьогодні, 3 березня ми вирішили представити наш проект і поділитися знаннями про цінність городини. А ще учні розповідали загадки, представили інсценізації, ділилися корисною інформацією.

Такі проекти згуртовують дітей, привчають до праці, розвивають почуття обов’язку та відповідальності.

Велике дякую усім учителям початкової школи за терпіння і наснагу!!!

Батьківський день «Ліцей та родина»

28 лютого 2020 року

Оскільки Стратегією нашого Ліцею на 2010-2025 рр. передбачено реалізацію проекту «Ліцей – простір для діалогу», ми започаткували дні «Ліцей та родина». Це чудова нагода долучити батьківську громаду до проведення уроків, таким чином даючи батькам можливість відчути як труднощі, так і задоволення від процесу учіння.

Заздалегідь опитавши батьків і пояснивши наше завдання, ми підібрали команду відважних та охочих учителів-мам та учителів-татів, які підготувалися і провели 45 хв. разом зі своїми дітьми та їхніми однокласниками. Це не були окремі уроки. Усе відбувалося згідно розкладу. Хтось обрав математику, а комусь перепала англійська мова. Були тут і оцінки, і домашні завдання, і серйозні бесіди.

Задоволенню не було меж. Діти були гордими своїми батьками, батьки – своїми можливостями поділитися знаннями зі своїми дітьми.

Це був незабутній день,ми отримали неймовірний досвід.

Чекаємо продовження 27 квітня!!!

Гра-імітація “Засідання ООН”

Організація Об’єднаних Націй офіційно існує з 24 жовтня 1945 після ратифікації Статуту п’ятьма постійними членами Ради Безпеки — Францією, Республікою Китай, СРСР, Великою Британією та Сполученими Штатами і більшістю — 46 іншими сторонами, що теж підписали цей договір-статут. Перше засідання Генеральної Асамблеї, з 51 країною-учасницею, і Ради Безпеки, відбулося у Центральному залі Вестмінстера в Лондоні в січні 1946 року.Для відзначення річниці заснування ООН 24 жовтня учні нашого ліцею разом з вчителем історії п.Височанським провели гру-імітацію “Засідання ООН”.Кожен учень представив ту чи іншу країну та висвітив проблеми, які існують в ній.В такий спосіб учні провели пошукову роботу, а на засіданні опановували навики спікерів.

“Залиште нас у спокої” (англійська мова)

Урок в 11 класі  “Залиште нас у спокої” (англійська мова)Це не про учнів, це про племена, які живуть на лоні дикої природи і не особливо прагнуть спілкуватися з цивилізацією. Під час першої частини уроку учні обговорювали ЗА і ПРОТИ встановлення контактів з такими племанами (за допомогою проектних технологій), а потім, на своє велике здивування, самостійно підсумували увесь матеріал розділу “Подбаймо про планету” (учась учителя тут мінімальна – головне правильно вибрати форму роботи) 11 жовтня 2019р.

Екскурсія

Чудовий ранок в 2 Б класі почався з екскурсії . Маленькі природознавці спостерігали, фіксували зміни в природі. Розгадували загадки та складали слова-відгадки. Закінчився день екскурсією в шкільну бібліотеку. Цікавий день. (8 жовтня 2019р., вчитель Тетяна Мартишина)

Перерва

Милує око ось така картина: хтось читає, хтось вчиться, хтось мріє – усе це одне слово “перерва”