Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – це досить “молоде” свято, яке було започатковано у 2014 році указом Петра Порошенка 21 листопада кожного року. Встановлене воно на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. 

Свято стало наступником Дня Свободи, яке відзначалося 22 листопада в честь Помаранчевої революції та було скасоване Віктором Януковичем. Днем свята обране 21 листопада – дата одразу двох визначних для України подій: президентських виборів 2004 року, які стали початком Помаранчевої революції, та початку Євромайдану.

У нашому Ліцеї за ініціативи управління освіти ми урочисто підняли прапор, усією учнівською та вчительською громадою виконали гімн нашої держави. З учнями проведено інформаційні зустрічі. Наш пан Микола Щвець, учасник АТО, провів годину рефлексії, описуючи події, свідком яких став особисто. Наші учні також запалили свічки біля Меморіалу пам’яті Героїв небесної сотні.

Молоде покоління, яке ми плекаємо, потребує знати, якою ціною ми здобуваємо свою свободу і незалежність. Кожен свідомий громадянин повинен усвідомлювати, що право жити у вільній державі потрібно цінувати і шанувати. Наші герої забезпечили нас таким правом!

Слава Україні!!!


Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×