Наші учні
zast3

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

День рідної мови у старших класах!!!

Учні старших класів ліцею теж активно долучилися до відзначення Дня рідної мови.Ми  спільно організували інформаційні хвилинки «Українська мова в світі», літературно-музичну композицію «І все на світі треба пережити», виставку «Вишиванка із бабусиної скрині», музичні перерви, написання диктанту «Україна скаже, як зав’яже», квест-гру «Мовне розмаїття» із станціями: «Каліграфія», «Знавці мови», «Ерудит», «Театральна». Впродовж тижня класні керівники проводили години спілкування «Мово рідна, слово рідне…»Усій нашій родині ліцею надзвичайно до вподоби музичні композиції, які допомагає проводити керівник вокального гуртка пан Володимир Смолин. Завдяки старанням пана Володимира, наші учні чудово виступають і дарують нам приємні хвилини української музики та пісень.Дякуємо усім учасникам та організаторам за теплий і радісний день!

Error: Contact form not found.