Ліцей №52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

День Соборності України

20-29 січня 2021 року у Ліцеї 52 ім. М.Лобачевського ЛМР до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут з метою національно-патріотичного виховання учнів-громадян України на кращих прикладах українських героїв та української історії, популяризації та інформування учнів про події творення Української держави проводився  відео челендж ” День Соборності України” під гаслом ” Разом сильніші”.Члени учнівського самоврядування провели акцію” Розгорнімо прапор”, оформили стеллу у вестибюлі першого поверху ” Соборність України”.Учителі української мови провели ” Ланцюг єднання живого слова” під гаслом ” В єдності сила”- читання художніх творів на патріотичну тематику.Учитель історії Височанський М.М провів настільну гру ” Українська революція 1917-1921 років”Учні 1-4 класів організували акцію ” Що для мене Україна”, арт-акцію ” Я люблю Україну”

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]