Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Гора Маківка: ми віримо в нашу перемогу!!!! 

Зважаючи на складні часи для нашої країни та виклики, які поставила перед українцями війна, ми вважаємо, що зараз нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції, а також міцність духу та тверді переконання у нашу перемогу. Таке переконання мали Українські січові стрільці, які з 29 квітня по 4 травня 1915 року брали участь у  запеклих боях на  горі Маківка (Сколівщина) у складі австрійських частин з російськими військами, які мали кількісну перевагу.

За час боїв росіяни втратили 3 тисячі солдатів, в той час як січові стрільці — 42. Основним успіхом у боях за Маківку стало те, що українські військові дозволили виграти час для концентрації військ, що в подальшому дозволило звільнити Галичину від російських військ. Січові Стрільці після цього стали народними героями, а гора Маківка — місцем паломництва української молоді.

16 жовтня учні нашого ліцею відвідали це історичне місце, щоб вшанувати пам’ять наших героїв, надихнутися їхніми героїчними вчинками та відчути силу духу, який веде до перемоги. Наш екскурсовод та провідник зацікавив нас неймовірною історією про приклад січових стрільців. Учні помолилися за убієнних українців та разом виконали гімн України, щоб довести, що справа героїв –  у наших серцях.

Слава Україні!!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×