Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Школа медіа контенту!!!! Ми на старті!!!!

У нас з’явилася ідея створення Школи медіа контенту для активних підлітків, які мають бажання  розвинути творчі задатки у сфері медіа контенту, удосконалити уміння і навики цифрової та медіа грамотності, вебдизайну, блогерства і влогерства, прагнуть опанувати вміння генерування та просування авторського контенту в мережі інтернет.

Сьогодні, 25 листопада, ми почали цикл зустрічей з промоцією Школи медіа контенту. 

Напрямки діяльності Школи медіа контенту: 

  • Журналістика, написання та обробка текстів. Стилі та жанри. Ведення текстових блогів, сторітейлінг та робота з текстами.
  • Фотографія та обробка фото. Графічні програми та рекламний креатив.
  • Відео контент – від задуму до монтажу готового продукту. Влогерство, актуальний контент для соціальних мереж. Формати та види влогів. Нюанси зйомки.
  • Визначення цільової аудиторії та стратегії комунікації з нею.
  • Реклама та ПР для інформаційних продуктів. Як «продати» свій контент? Просування контенту на безкоштовних та платних ресурсах.

Учні 6-их класів з величезним подивуванням слухали презентацію ведучого радіо «Галичина» (одночасно і нашого фантастичного  вчителя Мирослава Височанського ) про роботу радіоведучого. Учасникам пощастило віртуально побувати у студії пана Мирослава. Можливості технологій відкривають перед нами усі недоступні світи!!!

Першим завданням учасників було зняти відео того,що відбувається довкола нас у приміщенні.

І це, повірте, не так вже й легко!!!

Наступний раз вже першим не буде.Впораємося!

Плануємо щотижня запрошувати журналістів,які навчатимуть нас тонкощам медіа ремесла, а ще чекаємо у гості студентів Академії друкарства. Кажуть, що вони готові на крутий медіа проект з нами. Подивимося!!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×