Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Студенти – майбутні вчителі

Впродовж лютого у ліцеї проходять практику студенти з факультету іноземних мов, хімічного факультету, університету фізичної культури. 

Співпраця з майбутніми вчителями (а ми надіємося на це) потребує особливої уваги. Можливість пройти педагогічну практику формує в студента уявлення про його майбутнє як педагога. Якщо ми зараз підтримаємо молоду людину, продемонструємо свою підтримку у формуванні її педагогічного досвіду, нам пощастить зустріти її на співбесіді з метою влаштуватися на роботу у заклад освіти.

Вчителі англійської мови і студенти факультету іноземних мов проводять  спільні засідання, на яких обговорюють особливості проведення уроків. Студенти, прослухавши курс методики в університеті, потребують практичних порад. Кожен етап уроку передбачає детального планування, розуміння, що потрібно бути готовим до миттєвих поворотів. Тому в конспекті уроку потрібно передбачити і запланувати матеріал, який виручить.

Ми ставимося до співпраці зі студентами з великою відповідальністю. Кожен студент-практикант планує свій день і аналізує його, веде щоденник, обговорює свої проблеми з вчителем-куратором. 

Ми обов’язково проведемо фінальну зустріч і разом похвалимося своїми перемогами!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×