Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Центрові школи Львова, які вони?

28 листопада ми мали нагоду поспілкувалися з двома депутатами Вікторією Христенко та Тарас Репицький. Шановні гості перейшлися нашим ліцеєм і були приємно подивованими результатами нашої роботи.

Декілька слів з поста Тараса Репицького:

Математика, інформатика та комп’ютерна інженерія – три круті напрямки, які обрав собі ліцей №52. На сьогодні STEAM-освіта – це популярна та якісна практика профільного навчання в Україні і дуже круто, коли державні, а не лише приватні, школи впроваджують її. Окрім цього, в школі експериментують з факультативами і монетизацією: для школярів створили заняття з готування їжі англійською. Відвідувати їх також можуть і діти, які не навчаються в ній

Проте, в цієї невеликої школи, де навчається 454 учні, є і проблеми, які необхідно вирішувати – це зовнішня гідроізоляція школи та ремонт кабінетів…..

І наостанок хочу окремо додати про 11-класників школи №52, які на уроках майструють роботів. Дуже круто, коли вчителям і дітям цікаво навчатись практичних кейсів, які дозволяють не просто щось вигадувати, а створювати “живі” речі, які вражають».

Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи нашими депутатами.

Надіємося на подальшу співпрацю!!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×