Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Засідання учнівського парламенту Ліцею, присвячене Дню Гідності та Свободи

У день гідності та свободи у нашому Ліцеї відбулося засідання парламенту Ліцею, у роботі якого взяли участь 18 представників учнівської громадськості, директор Світлана Матис, заступник директора з виховної роботи Олена Гнедовська та педагог-організатор Мирослава Курпіта.

У цей день учасники круглого столу «Гідність та свобода – ключові ознаки демократії» обговорили Закон України «Про повну загальну середню освіту», звернувши увагу на статтю № 28 про учнівське самоврядування.

Було приємно спостерігати за реакцією учнів (таких дорослих),коли вони перечитували зміст згаданої статті. Виявляється, ознайомлення з таким серйозним документом додає відчуття власної відповідальності у просторі свободи дій.

Ми домовилися, що один раз в місяць проводитимемо спільні зустрічі (окрім робочих що-понеділка), і обговорюватимемо учнівські ініціативи, або ж проблеми, якщо такі виникатимуть.

Приємною несподіванкою для учасників парламенту стало «відкриття», що згідно п.5 « З питань захисту честі, гідності та/або прав учнів закладу освіти керівник учнівського самоврядування має право на невідкладний прийом керівником закладу освіти. Керівник закладу освіти зобов’язаний розглянути усну чи письмову вимогу керівника учнівського самоврядування про усунення порушень щодо честі, гідності чи прав учня закладу освіти та вжити заходів відповідно до правил внутрішнього розпорядку та/або законодавства.»

Отже, День гідності та свободи став для наших парламентарів доказом власної значущості у «політичних» питаннях та необхідності активної позиції щодо захисту свобод кожної особистості.

(Планували роздрукувати статтю № 28, але усі учасники висловили бажання знайти її в Інтернеті і відразу розкинути по класних групах!!!!!Молодь!!!!)

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×