Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Про заклад освіти

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Ліцей № 52 Львівської міської ради – це заклад загальної середньої освіти із поглибленим вивченням математичних наук , а саме, математики та інформатики. Заклад освіти дає змогу здобути освіту понад державний освітній мінімум, здійснює науково-практичну підготовку здібної, обдарованої учнівської молоді.

Колектив учителів забезпечує високий рівень знань учнів не тільки з математики та інформатики, але із з інших предметів, формує розвинену творчу особистість, багато років працює над програмою «Обдарована дитина», використовуючи інтерактивні освітні технології, методики розвивального та особистісно-орієнтовного навчання .

Школа входить в мережу шкіл сприянню здоров’я. В школі працює кабінет психологічного розвантаження та корекційного фізичного виховання.

Учні школи приймають участь у різних конкурсах, олімпіадах. Велика кількість випускників школи вступають на державну форму навчання до вищих навчальних закладах Львова та Києва. Наші учні навчаються в закладах вищої освіти в Польщі, Чехії.

В школі працюють 4 вчителя-методиста, 3 з вчителів закінчують аспірантуру, 17 вчителів мають звання «Старший вчитель».

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×