Гра-імітація “Засідання ООН”

Організація Об’єднаних Націй офіційно існує з 24 жовтня 1945 після ратифікації Статуту п’ятьма постійними членами Ради Безпеки — Францією, Республікою Китай, СРСР, Великою Британією та Сполученими Штатами і більшістю — 46 іншими сторонами, що теж підписали цей договір-статут. Перше засідання Генеральної Асамблеї, з 51 країною-учасницею, і Ради Безпеки, відбулося у Центральному залі Вестмінстера в Лондоні в січні 1946 року.Для відзначення річниці заснування ООН 24 жовтня учні нашого ліцею разом з вчителем історії п.Височанським провели гру-імітацію “Засідання ООН”.Кожен учень представив ту чи іншу країну та висвітив проблеми, які існують в ній.В такий спосіб учні провели пошукову роботу, а на засіданні опановували навики спікерів.

“Залиште нас у спокої” (англійська мова)

Урок в 11 класі  “Залиште нас у спокої” (англійська мова)Це не про учнів, це про племена, які живуть на лоні дикої природи і не особливо прагнуть спілкуватися з цивилізацією. Під час першої частини уроку учні обговорювали ЗА і ПРОТИ встановлення контактів з такими племанами (за допомогою проектних технологій), а потім, на своє велике здивування, самостійно підсумували увесь матеріал розділу “Подбаймо про планету” (учась учителя тут мінімальна – головне правильно вибрати форму роботи) 11 жовтня 2019р.

Екскурсія

Чудовий ранок в 2 Б класі почався з екскурсії . Маленькі природознавці спостерігали, фіксували зміни в природі. Розгадували загадки та складали слова-відгадки. Закінчився день екскурсією в шкільну бібліотеку. Цікавий день. (8 жовтня 2019р., вчитель Тетяна Мартишина)

Перерва

Милує око ось така картина: хтось читає, хтось вчиться, хтось мріє – усе це одне слово “перерва”

Нове подвір’я ліцею”

Учень 8 Б класу створив власний проект “Нове подвір’я ліцею”.

Проект “FRIENDLY SCHOOL” – ми у команді 10-ти шкіл, і протягом жовтня проходимо навчання. Як розробити, продумати, прорахувати і представити свій проект! У нас є задум, і ми надіємося його зреалізувати. Проект організовано  УО ДГП ЛМР(Учні 6-го класу, класний керівник Тетяна Журило)