Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Організовуємо зустріч з батьками!!!

16 лютого (четвер)  о 17:00 ми організовуємо зустріч батьків з представниками поліції та нашими дільничими. Маємо багато питань щодо поведінки наших учнів. Прохання взяти участь у цій зустрічі (3-6 батьків від класу).

Батьки матимуть можливість поспілкуватися з усіма вчителями.

Місце зустрічі: актова зала.

Зарахування до першого класу ліцею у 2022 – 2023 н.р

Уточнені списки для зарахування до першого класу у 2022

Інформація про картки LeoCard
Отримати картку LeoCard  можна у свого класного керівника за попередньою домовленістю

Інформація для учнів та батьків

В липні-серпні в укритті ліцею проводяться ремонтні роботи для того, щоб 1 вересня 2022 року учні змогли розпочати навчання у звичному (off -line. режимі). Будемо вдячні усім охочим  батькам допомогти у проведенні ремонтних робіт. Для отримання детальної інформації прохання звертатися до адміністрації ліцею.

До уваги учнів 4-их класів та їхніх батьків!!!

Ліцей № 52 ЛМР 

організовує цікаві заняття 

для майбутніх п’ятикласників!

Програма занять: математичні науки, 

інтегрований курс «Український театр», інтегрований курс «Науки: мислимо критично».

Початок: 15 серпня, 11:00              Місце зустрічі: актова зала (вул.Гоголя,17) 

Тривалість курсу: 1 тиждень

Запрошуємо усіх охочих учнів відвідати практичні заняття!!!

Форма реєстрації (до 12 липня 2022р)

Для батьків майбутніх першокласників

Ліцей № 52 Львівської міської ради проводить набір учнів у перші класи з українською мовою навчання(2022-2023 н.р.) за програмою «Інтелект України» та НУШ (з елементами розвивального навчання).

Учителі: 

Левкович Олена Зенонівна (клас «Інтелект»)

Мартишина Тетяна Анатоліївна (клас «НУШ»)

Прохання до зацікавлених батьків звертатися за тел. 255-52-00, e–mail: 52school@ukr.net

Ми – учасники Live Lesson

Усі наші вчителі працюють над тим, щоб їхні учні були розумними, впевненими в собі, соціально-адаптованими та комунікабельними. Ми намагаємося зробити для цього все, що в наших силах. Незважаючи на війну, ми вчимося. Окрім вже звиклих для нас усіх Zoom-уроків, учні 5 – их класів нашого ліцею доєднуються  до Live Lesson. Після останнього уроку 10 травня викладач Lizzy Beer охарактеризувала наших учнів як старанних та надзвичайно працьовитих. Це велика перемога для нас на освітньому фронті !!!

Дякуємо вчителеві Уляні Мачишин за її ентузіазм та професіоналізм!!!

Якщо ти вчишся в 8-11 класі та мрієш про безкоштовну освіту в США, тоді Ukraine Global Scholars (UGS) саме для тебе! UGS — благодійна організація, що допомагає вмотивованим підліткам виграти повні стипендії на навчання у найкращих приватних школах та університетах. У 2022 році, ми продовжуємо працювати для того, щоб якомога більше талановитих українських підлітків мали змогу отримати освіту в найкращих навчальних закладах світу. Зараз це як ніколи актуально! Ми віримо, що розумні лідери — рушійна сила України, що відбудовуватиме країну після війни. 

Що дасть тобі участь в Ukraine Global Scholars?

  • Безкоштовну допомогу під час вступу в найкращі школи-пансіони та університети США та світу
  • Підтримку під час навчання, включаючи розміщення в хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються
  • Допомогу з пошуком стажування влітку в найкращих компаніях України
  • Нові знайомства з усієї України та світу

Щоб стати фіналістом/фіналісткою Ukraine Global Scholars, необхідно пройти три етапи відбору: онлайн-заявка, тестування, співбесіда. На другому етапі відбору, учасники складатимуть онлайн-тест. Проте, цього року ми розділили стандартний тест на дві частини. Цього року заявники складатимуть онлайн тест із математики та тест Duolіngo на знання англійської мови. UGS надасть ваучери на безкоштовне проходження тесту Duolingo.

Участь у програмі є безкоштовною, як і подальша освіта у США. Пам’ятай, що кожен, хто має цікаву історію, займається улюбленою справою та готовий працювати, має шанс вступити до навчального закладу у США! 

Відбір до UGS 2022 продовжено до 30 квітня 2022 року. Проте, ми радимо надсилати заявку якомога скоріше. Це дозволить аплікантам уникнути проблем, що можуть виникнути у разі відсутності доступу до мережі тощо. Заявка доступна за посиланням: https://ugs.foundation

Якщо ви не маєте доступу до табелів з оцінками — будь ласка, самостійно створіть таблицю, що максимально реалістично відображатиме ваші бали.

Заходь на сайт уже зараз!

https://ugs.foundation/ua

Фотографії на конкурс “Моя країна – Україна”

Просимо Вас проголосувати за фотонапрацювання наших учнів за посиланням

 Наш громадський проект «Майстер-шеф»

Ми вже вийшли на фінальну пряму з нашим попереднім проектом «Медіа-наукова лабораторія».

Обладнання закуплено, меблі також. Залишилися останні потуги ремонту. Обов’язково запросимо усіх на відкриття!!!! 

Цьогоріч ми знову подалися зі своїм проектом на конкурс. Нелегка це справа, скажемо вам чесно!

Спочатку ми прислухаємося до побажань усіх учасників освітнього процесу, аналізуємо усі ідеї, вибираємо або найцікавіше, або найактуальніше. Пані Софія Шутяк любязно погодилася зареєструвати наш проект. Велике ДЯКУЮ, ШАНОВНА БАТЬКІВСЬКА ГРОМДО!!!!

Сьогодні ми радіємо, що наш проект «Майстер-шеф» увійшов у групу фіналістів. Можливо, нам пощастило, а, можливо, більша частина батьків та учнів дуже вірили у перемогу. Отже, дякуємо усім, хто голосував, переконував, пояснював. Як тільки ми зреалізуємо цей проект, ми обов’язково  запросимо вас посмакувати неймовірними стравами від наших кухарів!!!

  Горджуся своїми колегами!!!

Знаєте, як це – бути тренером!?!? Декілька днів ти обдумуєш своїх 40 хв. виступу, ніч напередодні не спиш, за годину в тебе виникає думка : «Втікай!», перші декілька хвилин тобі пересихає в горлі і земля втікає з-під ніг, а потім…….. А потім ти бачиш уважні очі учасників, їхню реакцію (як правило, позитивну), чуєш їхні відповіді і розумієш: «Ось воно, твій тріумф. Ти змогла!!! Вітаю!!!»

Ось такий досвід отримали мої колеги: Наталя Тхір (мій заступник і надійне плече), Галина Голговці (мій заступник і порадник) та Оксана Шкіль (моя колега, вчителька  хімії та однодумець) .

Спершу вони пройшли навчання при ЛОІППО, потім ми довго обговорювали питання запровадження принципів Нової української школи у базовій школі. І цього тижня молоді тренерки провели свої перші тренінги (шкода лиш, що он-лайн, бо лише живе спілкування з вчителями може наситити спраглу душу тренера ). Отже, що ж обговорювалося:

  • Принципи НУШ
  • Особливості формувального оцінювання
  • Основні принципи інклюзивного навчання
  • Укладання освітньої програми закладу за принципами НУШ
  • Особливості дистанційного навчання 
  • Проектні технології  та інше…

Що цікаво, кожного дня ми могли обговорювати усі досягнення та невдачі дня. Ми – група інших колег, які в цьому проекти були слухачами, а саме: директор та ще один заступник, вчителі математики, природничих дисциплін, української мови та історії. Тобто, пані Наталя, Галина та Оксана ділилися емоціями як тренери, ми ж – як слухачі. Така співпраця допомагала нам усім зрозуміти, який контент є для нас найцікавішим, які форми та методи – найефективніші. 

Курси закінчилися. Усі ми зрозуміли, що наступного року, коли «нушівські діти» прийдуть у 5-ті класи, на нас чекає багато несподіванок, труднощів, праці, навчань, суперечок. Усе, що формує життєві компетенції та навички 21 століття. 

Упевнена,з допомогою таких вчителів, як: Наталя Тхір, Галина Голговці та Оксана Шкіль -справимося!

До уваги учнів та батьків!

 З понеділка, 1 листопада 2021року, по завершенню канікул навчання продовжиться дистанційно. Таке рішення ухвалила міська комісія з ТЕБ і НС. Про це під час брифінгу  повідомив мер Львова Андрій Садовий.Учні матимуть доступ до он-лайн розкладу свого класу, в якому будуть вказані посилання на уроки (Zoom, Meet)Більше у дописі пані Довганик у ФБ:Із 30 жовтня Львів переходить до червоної зони❗️
➡️ Для учнів 1-11 класів буде організовано навчання з використанням дистанційних технологій. 
➡️. Робота гуртків у позашкіллі та школах відбуватиметься у такому ж режимі.
➡️. Окрім того, з метою обмеження фізичних контактів серед учасників освітнього процесу заборонено організацію та проведення групових подорожей та екскурсій.
Чому саме таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС❓
Думаю, відповідь є.
Кількість дітей, у яких підтверджено COVID-19, станом на 23 жовтня – 205 осіб, а за вересень такий діагноз мали 150 учнів наших шкіл.
У працівників впродовж вересня підтвердження було у 118 осіб, а за три тижні жовтня – у 139. Цього тижня зафіксовано смерть, внаслідок захворювання на COVID-19, вчительки однієї із наших шкіл. 
Факти говорять самі за себе!
‼️Хочу наголосити, що організація навчання з використанням дистанційних технологій не пов’язана із постачанням тепла у школи. У міста достатньо коштів, аби оплатити за тепло для всіх закладів освіти.
💻. Щодо навчання з використанням дистанційних технологій, то кожна школа працює на певній освітній платформі. Впроваджуючи змішане навчання упродовж минулого року, діти та вчителі зараз активно використовують інструменти дистанційного навчання. 
👫. Особливу увагу педагоги приділяють учням початкової школи та, зокрема, першачкам. Вчителі знають, як працювати з дітьми такого віку та відкриті до батьків, якщо у них виникатимуть певні труднощі.
Ми всі у непростій ситуації, але такі обмеження допоможуть зберегти життя не однієї  людини❤️Бережіть себе та своїх близьких!

Про проведення заходів до Дня Захисника України

На виконання «Програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки, ухваленої сесією Львівської міської ради від 04.02.2021 № 48, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, виховання молоді у дусі українського патріотизму та збереження пам’яті про героїв, які присвятили своє життя служінню українському народу, прийнято рішення:

  1. Затвердити план проведення заходів до Дня Захисника України (Додаток 1).
  2. Призначити Швеця М.Й.,учителя предмету «Захист України»,відповідальним за дотримання правил техніки безпеки та збереження життя учнів під час організації та проведення Уроку пам’яті на території Личаківського цвинтаря.
  3. Швецю М.Й. забезпечити проведення цільових інструктажів з техніки безпеки з учасниками Уроку пам’яті на території Личаківського цвинтаря із обов’язковим записом у журналі.
  4. Учнівській команді «Медіа хаб» під керівництвом вчителя історії Височанського М.М. зробити відеосюжет про проведені заходи.

Перше вересня  по-сучасному !!!

Уявляєте, першого вересня першокласники після нашого свята побували на майстер-класі у піцерії. Це чудова нагода перезнайомитися, себе показати, придивитися один до одного, вчительку розсмішити і піцою поласувати. Усе ми встигаємо. А навчання почекає, адже за 12 років ще встигнемо усе вивчити1-А «Інтелект», вчитель Олена Михайлівна Богачева

Інтегруймося!!!!

Учні 5-их класів цьогоріч вивчатимуть декілька предметів інтегровано. Це незвично для них, а особливо для їхніх батьків, але для цілісного пізнання оточуючого світу ми повинні сприймати інформацію не роздільно, а сукупно. Це здається складним на перший погляд. Хоча можна припустити, що вивчати українську мову можливо вивчати через призму історичних фактів та історію літератури. Вже в перший тиждень навчання учні 5Б класу у парку провели інтегрований урок з української мови, літератури, зарубіжної літератури та історії.. Вчителі Олена Полікарпівна та Леся Василівна прикладають максимум зусиль, щоб проводити такі уроки. Підготовка забирає максимум часу. Але це того варта. Ми набираємося досвіду, вчимося разом, шукаємо найефективніші способи та методи. Нам усім потрібен час, щоб усвідомити і відчути користь в інтегрованих курсах. Терпіння нам усім та успіху!!!!

Починаймо!!!

Перше засідання педагогічної ради у 2021-2022 навчальному році

26 серпня 2021р. педагогічний колектив ліцею провів інтерактивне засідання педагогічної ради на відкритому просторі.

Зміна форми проведення важливого засідання педпрацівників свідчить про усвідомлення інноваційних змін в освіті. Вчитися і працювати можна не лише у класних приміщеннях, а й банку, супермаркеті, музеї, лісі.

Влітку 8 вчителів ліцею взяли участь у роботі Україно-Канадського інституту. Набравшись досвіду і нових знань, ці 8 вчителів представили нові форми роботи, освітні віяння, методики викладання. Виявляється вчителям української мови є чого повчитися у математиків, біологів та психологів, а початківці можуть легко зацікавити фізиків та хіміків. Усе разом перетворилося в захоплюючу комунікацію та продуктивне навчання. Сьогоднішні учні вимагають нових підходів. Трансформації думок та поглядів вчителів є вимогою часу.

Звичайно, на першому засіданні педагоги ще раз звернули увагу на Стратегію розвитку ліцею, внести певні корективи у Річний план роботи, над якими почали працювати ще в червні. Директор представила візію 11 експериментальних платформ, які діятимуть впродовж року, а саме:

  • «Діяльнісний підхід у вивченні окремих предметів»
  • «3 етапи оцінювання»
  • «Канадійська система навчання у 5-их класах»
  • «Динамічні групи: 6А, 7А, 8Б,9Б,10А,11А,Б»
  • «Спарені уроки у 8-11 класах»
  • «Пріоритетність у викладанні»
  • «Дамо дітям рухатися»
  • «Фінансова грамотність»
  • «Робототехніка у початковій школі»
  • Програми «Інтелект» та «Критичне мислення» у початковій школі
  • «Театральне мистецтво» у перших класах

Зміни завжди спричиняють певні незручності. Але без них не обійтися. Щоб забезпечувати якісну освіту, потрібно швидко адаптуватися і запроваджувати інновації. Спробуймо!!!

«Літній інститут 2021»

Ліцей № 52 в українсько-канадському проекті «Літній інститут 2021»

9 педагогів ліцею, у тому числі директор та заступник, зараз активно навчаються в інтерактивному проекті «Літній інститут -2021». Директор ліцею Світлана Матис працює також як тренер проекту.

Навчання проводяться на базі школи № 98. Зранку (10:00-13:00) учасники проекту беруть участь у секційних (предметних) навчаннях. Основними темами навчань є зворотне планування, компетентнісний підхід, універсальний дизайн, диференціація навчання та інше. У другій половині дня команда працює групою над створенням свого унікального проекту, використовуючи матеріали ранкових зустрічей. 17:00-19:00 – он-лайн зустрічі з колегами з Канади. Тут освітяни України та Канади діляться досвідом, обговорюють виклики в освіті в 21 столітті, шукають відповіді на актуальні питання.

Кінцевим продуктом цього проекту є створення відео про велику ідею, яку заклад планує реалізувати впродовж року.

Залучені вчителі:

  1. Матис Світлана Юріївна 
  2. Мацеха Віктор Вікторович
  3. Дубиніна Марія Іванівна 
  4. Філь Ірина Миколаївна 
  5. Морозова Влада Вікторівна 
  6. Голговці Галина Ярославівна 
  7. Шкіль Оксана Степанівна
  8. Богачева Олена Михайлівна 
  9. Козак Олена Юріївна 

До уваги учнів Ліцею!

У нашому Ліцеї проводиться конкурс проєктів  “Ми – архітектори” Шляхом відкритого голосування і за результатами роботи журі ми визначимо 2-ох переможців! Переможців буде нагороджено подарунками!!! Детальніше

Про нас

У ліцеї № 52 навчаються діти різних національностей, а саме вірмени, українці, азербайджанці, євреї, росіяни, білоруси. Ще декілька років тому окремі предмети викладалися російською мовою, але закон України «Про функціонування української мови як державної» змінив наш ліцей назавжди, і це змотивувало нас рухатися в новому напрямку.

Нова Стратегія нашого ліцею передбачає створення атмосфери формування цінностей, необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству; збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

Організація та вдосконалення науково-експериментальної роботи в ліцеї здійснюєься через реалізацію таких проектів:

  • науково-педагогічного проекту «Інтелект України» (1-4 класи);
  • проекту спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ» (Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2), Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту);
  • проекту «Здорова постава»;
  • проекту «Ми – свідомі громадяни своєї країни»
  • проекту «Ліцей – територія успіху»;
  • проекту «Освіта для дітей з особливими потребами» (розвиток інклюзивної освіти в Ліцеї);
  • проекту «Сучасне освітнє середовище. STEM-освіта в Ліцеї»;
  • проекту «Математика – цариця наук»
  • проекту «Зробімо разом!» (кооперативне навчання)

Постійна співпраця з батьківською громадськістю забезпечує повне розуміння шляхів реалізації задуманих проектів. Діалог між адміністрацією, вчительським, учнівським колективами та батьківською спільнотою дає можливість нашому ліцею рухатися вперед, позитивно реагувати на події в громаді та досягати поставлених цілей. Спільні заходи, постійні он-лайн та оф-лайн зустрічі допомагають підтримувати тісний зв’язок і комунікувати щодо вирішення проблем. Цьогоріч нам вдалося стати переможцями у конкурсі громадських проектів . Ми мріємо перетворити нашу бібліотеку у медіа-лабораторію. Також плануємо створити музей під відкритим небом «Від Святого Юра до Святої Анни, від Фердинанда до Єзуїтів»

Нам багато вдалося зробити за цей рік, сучасні кабінети, нова актова зала, сучасне обладнання, наукове кафе…… Ще більше на нас чекає попереду.

Нас надихають наші учні, які йдуть в ногу з часом і потребують від нас сучасних форм і методів як у викладанні, так і в управлінській діяльності.

Уже стало доброю традицією у нашому ліцеї у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця. Це свято, яке щороку відзначають в Україні 9 листопада. Із покоління в покоління, в часи розладу та піднесення, наші предки передавали нам скарб – рідну мову. Народ плекав її у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула. Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

11 листопада відбувся конкурс на кращого читця-декламатора «Українська мова в моєму серці» серед учнів 5-8, 10 класів. Учні виразно декламували вірші, пробуджуючи у слухачів патріотичні мотиви: любов до рідної мови, землі, України, возвеличення української нації, державності…Під час прослуховування переглянули мультимедійні презентації та відеоролики, які ознайомили з тернистим шляхом української мови, з історією життя Нестора Літописця.

Ми віримо і знаємо, що злагоджена праця усіх учасників освітнього процесу допоможе зробити неможливе!


Наші переможці!

Вже вкотре з ініціативи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради проводиться конкурс, в якому можуть взяти участь усі охочі вчителі нашого міста. Прекрасна ініціатива, еге ж!?!?

Минулого року троє наших колег піддалися на наші переконання і спробували свої сили! І що Ви думаєте? Вони стали переможцями!!!

Цьогоріч ще троє вчителів нашого ліцею, а саме Олена Левкович, Ірина Мацеха та Мирослав Височанський, будучи натхненними своїми попередниками, подалися на конкурс теж! І знову перемога!!!! З якою гордістю я дивлюся на своїх колег! Як приємно працювати в колективі, який поставив високі цілі і впевнено рухається до них!

Вітаємо!

Вітаємо не лише з перемогою, а ще й тому, що маєте величезне бажання удосконалюватися і змінювати світ на краще!!!

Пишаємося Вашими здобутками і готові й надалі Вас підтримувати!

Дякуємо міській владі за розуміння і шанси!


Увага конкурс! «Продай свою ідею»

Проект «Продай свою ідею» відбувається у форматі «TEDЕTalks» — платформа для ідей, які варті поширення. Це світова спільнота, яка вірить в те, що ідеї можуть змінювати світ. Початок цього руху датується 1984 роком, коли в США було вперше проведено конференцію присвячену технологіям, розвагам та дизайну. Після цього, подія набула популярності по всьому світу і має більш широкий спектр тем: медицина, бізнес, мікробіологія, космос, лідерство, психологія, тощо. Сьогодні TED — це міжгалузева конференція, що складається з серії коротких надихаючих промов. А місія руху — поширювати ідеї у спільнотах по всьому світу. TEDxKyiv – локальна незалежна конференція, що працює за ліцензією TED. З 2009 року представлено найцікавіщі ідеї в освіті, науці, психології, підприємництві, енергозбереженні і навіть в сфері космосу. Зі сцени TED[x] про свої ідеї та проекти розповідають провідні вчені світу, політологи та соціологи, художники і дизайнери, програмісти і професори університетів. Все це аби довести, що ідеї мають та можуть змінювати світ навколо кожного з нас.

Перегляд окремих промов доступний за посиланням

Умови конкурсу

 Ліцей № 52 відзначено дипломом!!!

Напередодні  Дня освітянина мер міста Андрій Садовий відзначив  дипломами освітні заклади, які потрапили до рейтингу ТОП-200 за результатами ЗНО, та чиї учні склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів. Всього міський голова вручив 30 дипломів. Приємно, що наш Ліцей потрапив до цього списку!!!Дякуємо нашим педагогам та учням за високі результати!!!


Тиждень традиційного навчання із застосуванням технологій дистанційного навчання

Відповідно до Положення про дистанційну форму навчання та листа МОН України «1/9-609 від 02.11.2020 «Щодо організації дистанційного навчання», зважаючи на оголошений нокдаун в умовах карантину педагогічною радою прийнято рішення про організацію навчання впродовж 18-22.01.2021 року із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Для належної організації навчального процесу та його моніторингу адміністрацією ліцею укладається електронний розклад, в якому вчителі записують посилання та паролі для проведення Zoom-уроків (що було ухвалено педагогічною радою з метою уніфікації процесу.) Водночас, учитель сам обирає форми, методи й засоби дистанційного навчання.

В МОН радять дотримуватися санітарних правил і норм щодо формування розкладу уроків, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, тривалості виконання завдань для самопідготовки у позанавчальний час (домашніх завдань). Окрім того, вчителі нагадують учням про правильну поставу і вправи для очей, а в разі синхронних занять проводять їх разом із учнями.

Якщо говорити про результативність і доцільність застосування технологій дистанційного навчання, тут думки різняться. Більшість баьків вважають за краще відправити дитину до школи. Учні старших класів, які багато працюють самостійно, надають перевагу залишатися вдома. Зрозумілим залишається одне: усім потрібні соціалізація та приємні емоції, які можна отримати в закладі освіти. Тому, ми завжди чекаємо на своїх учнів, які приносять радість спілкування та приємний галас у наш ліцей!!!

Новини

Наш Микола Йосифович!!!

Вчора до нас завітав наш Микола Йосифович… такий рідний-рідний… Дивишся ...

«Зробімо разом»

Листопад Українська мова та література Цього місяця учні ліцею працювали ...

Подаруй місту дерево!

В межах акції «Подаруй місту дерево» учні 3-Б класу Ліцей ...

Центрові школи Львова, які вони?

28 листопада ми мали нагоду поспілкувалися з двома депутатами Вікторією ...

Математика англійською…. MathsEverest!!!!

Думаєте просто? Так, звісно, що це нелегко, але учасники впоралися!!! ...

Дороги!!!!

Цьогоріч ми писали диктант про дороги… Дороги, які оперезують усю ...

День української писемності

У п’ятницю 27 жовтня 2023 року ми відзначили День української ...

STEM день для початківців

16 жовтня наші батьки допомогли організувати STEM день для наших ...

Проєкт «Вільні люди»

Урочисте відкриття проєкту відбулося 9 жовтня. Ми почали з нашого ...

Активна батьківська громадскість

Ще на початку навчального року ми запропонували батькам активно долучатися ...

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×