Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Правовий турнір «На терезах Феміди” вч. історії Височанський М.М з учнями 9б класу.

Книжкова призентація про права людини. Проводила вч.історії Костюк О.О. та учні 8б класу.

Зустріч учнів 7Б та  8Б класів із студентами ЛНУ ім. Івана Франка Панасюк М. ,Олексій В. лекція – призентація “Кримінальна злочинність серед неповнолітніх”.


Ліцей № 52 Львівської міської ради проводить набір учнів у перші класи з українською мовою навчання(2022-2023 н.р.) за програмою «Інтелект України» та НУШ (з елементами розвивального навчання).

Учителі: Шапілова Лариса Олександрівна (клас «Інтелект»)

Петрова Тетяна Юріївна (клас «НУШ»)

Прохання до зацікавлених батьків звертатисяза тел. 255-52-00, e–mail: 52school@ukr.net

Право першочергового зарахування до школи мають: 
Діти з території обслуговування закладу

  • вул. Гоголя;
  • вул. Городоцька, 3-69 (непарні)
  • вул. Ярослава Мудрого, 2-22 (парні), 1-15 (непарні);
  • пл. Генерала Г.Григоренка;
  • вул. М. Менцинського;
  • вул. Судова;
  • вул. Є Гребінки;
  • вул. М.Щепкіна;
  • вул. Ф.Шопена;
  • вул. Б.Лепкого;
  • вул. І. Огієнка;
  • вул. Марка Мурави;
  • вул. Морозенка
  • вул. Одеська
  • вул. Голубовича
  • вул. Вернигори
  • вул. Пірова
  • вул Головацького
  • вул. Олени Степанівни, 1-23 (непарні);
  • вул. Кооперативна;
  • вул. Марка Вовчка

Документи для зарахування

Електронну заяву можна подати на платформі school.isuo.org

  • Згода батьків на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини (бланк заяви)
  • заява батьків; (бланк заяви)
  • копія свідоцтва про народження;
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування ліцею або вказати прізвище, ім’я і клас, в якому навчається старша дитина.
  • Медичні довідки: форма 086-1 (від сімейного лікаря) і форма 0-63 (профілактичні щеплення).

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Нормативні документи

«Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 132 від 05.03.2021 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади».

Обабіч

9А і 10А відвідали виставку “Обабіч” та Національний музей-меморіал ” Тюрма на Лонського” 
Jerzy Jura Onuch зумів поєднати візуально та концептуально схожі, проте з різних причин, серії документальних знімків, які були створені з різницею майже в 20 років двома видатними фотографами України та Британії.

13 жовтня – День художника

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі. Ми ще не художники, але, можливо, ми й не здогадуємося, що колись ними станемо!!!

Форум «Живи та працюй в Україні»

З метою отримання інформації про затребувані на регіональному ринку праці професії та участі у відеозв’зку  у формі «Телемосту» між Маріуполем та Львовом учні 9-Б клас   ліцею прийняли участь у профорієнтаційному форумі «Живи та працюй в Україні», який відбувся 23.10.19 року у приміщенні Львівського міського центру зайнятості.

Участь у локаціях: “Знайомство з мобільними профорієнтаційними додатками”, “Центр професійної орієнтації” та “Атлас професії майбутнього з доповненою реальністю.”

Для підлітків це був пізнавальний та інформативний захід!

Робимо життя смачнішим і солодшим!!!

18 жовтня у нашому ліцеї за сприяння “Галицької здоби” відкрито кафе-студію,яке учні вже еазвали «Кренделик». Для урочистого відкриття ми представили тематичну міні-перформенс «Тільки у Львові»,який додав витонченості та колориту нашому «Кренделику».Дуже надіємося,що ліцеїсти,вчителі,батьки та гості проводитимуть тут дозвілля і смакуватимуть лігумінами.Смачного усім і гарного настрою для навчання!!!

Математичний гурок «Мінімудрик»

Особливістю нашого ліцею є те, що у нас учні вивчають математику поглиблено.

Математика – це чудовий спосіб для розвитку логіки, аналітичного та критичного мислення. Необхідно відходити від пасивного її вивчення, навчаючи учнів працювати за зразком науковців.

Попри те, що учні можуть мати проблеми з будь-яким предметом, найчастіше вони скаржаться саме на математику. Часто першопричиною є те, що діти просто не бачать її актуальності в повсякденному житті й з часом все більше втрачають зв’язок із розумінням цієї науки. Ба більше, поступово математика може стати травматичним досвідом для учнів, адже з якоїсь причини люди пов’язують  її з інтелектом. Багато людей вважають, що рівень знання математики прямо пропорційний рівню інтелекту, а це, відповідно, породжує безліч негативних стереотипів.

Виникає питання – то що ж є причиною незнання математики в школі? Шкільна програма, вчителі, чи може математика не для всіх?

Щоб відповісти на ці запитання, варто почитати статтю за посиланням:

https://vseosvita.ua/news/vikladanna-matematiki-v-21-stolitti-zmina-fokusu-vid-rozrahunkiv-do-kriticnogo-mislenna-143.html

Якщо ж говорити про наш ліцей, вже з початкової школи ми дбаємо, щоб математика дійсно була царицею наук. У нашому ліцеї організовано роботу гуртка «Мінімудрик». Керівник гуртка Шапілова Лариса підбирає цікавенні завдання, придумує творчо-математичні активності, спонукає учнів до розв’язання проблем за допомогою критичного мислення.

Для учнів 5-их класів ми організовуємо змагання-квест «Математичний Еверест».

Старша школа готується до математичної конференції.

Якщо математика вам до душі, приходьте вчитися до нас!!!

Любимо співати!!!

Нам пощастило, що учителем музичного мистецтва та керівником вокального гуртка є пан Володимир Смолин.

Людина з великою душею, всеохоплюючою любов’ю до своєї роботи, неймовірний співак, талановитий музикант. Наші учні завше називають «Музичне мистецтво» своїм улюбленим предметом. На думку пана Володимира музична культура дитини є органічною частиною культури народу, до якого вона належить, або серед якого живе. Без музики важко переконати дитину, яка ще тільки вивчає цей світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання, по суті, є основою емоційної, естетичної, моральної культури.

На уроках пан Володимир вчить дітей слухати і відчувати музику, малювати і візуалізувати її, співати душею і серцем.

Якщо дитина демонструє зацікавлення хоровим чи вокальним співом, вона може продовжити навчання в гуртку нашого Ліцею, а звідти і до великої сцени рукою подати.

Пан Володимир плекає духовно-зрілу і патріотично-налаштовану молодь. Улюбленим репертуаром нашого вчителя є пісні Володимира Івасюка, тому щороку він організовує концерт пам’яті геніального українського композитора та поета.

Учні нашого ліцею беруть участь у різноманітних конкурсах, отримуючи перемоги. А ще у нас співають і вчителі. Пан Володимир вміє переконати кожного, що співати усім до снаги.

Дякуємо Володимиру Смолину та учасникам нашого вокального гуртка за незабутні хвилини зустрічі з українською піснею!!!

Хочеш тусуватися, танцюй !!!

Учні 1-4-их класів мають чудову можливість відвідувати уроки хореографії, оскільки саме в цьому віці закладається основа особистості, відбувається орієнтація на розвиток духовності, самореалізації, самовираження і формуються світовідчуття, необхідні у подальшому житті. Хореографічна творчість є одним із засобів всебічного розвитку учнів. Продуктивність художнього виховання дітей засобами хореографії обумовлена синтезуючим характером хореографії, яка об’єднує в собі музику, ритміку, образотворче мистецтво, театр і пластику рухів.

Наш учитель хореографії Олег Жвірко щиро вірить, хореографічне мистецтво найуспішніше реалізує розвиток зорових, слухових і рухових форм чуттєвого й емоційного сприйняття світу, знімає розумову втому і дає додатковий імпульс для розумової діяльності.

Наші учні залюбки відвідують урок хореографії, активно повторюють усі рухи, вчаться відчувати ритм. Це дійсно така активність, яка найбільше «переключає» дітей, дає їм можливість вивільнити енергію і отримати новий заряд.

Звичайно, молоді люди , які вміють класно танцювати, завжди привертають увагу, вони популярні, комунікабельні, відкриті!

Дякуємо п.Олегу за його старання і чудову роботу!!! Можливо, не всі діти продовжать займатися хореографією професійно, але красиво танцювати вони умітимуть!!!

«Усе на світі треба пережити»

Надзвичайно важливо є плекати любов та повагу до книги, бібліотечної справи, написанню власних творів. Учителі української мови намагаються розвивати у наших учнів почуття прекрасного, відчуття ваги кожного слова, пристрасть до читання. Звичайно, бібліотека їм у цьому допомагає.

5 березня учні ліцею провели урок української літератури «Усе на світі треба пережити». Спільні зусилля учнів, вчителів ліцею та працівниками бібліотеки № 11 подарували прекрасні хвилини поетичного слова. Читання вголос робить нас духовно багатшими, бадьорить наш дух!

Проводьмо більше часу у бібліотеці!

Що посадили,те й виросло!

Усі класи початкової ланки Ліцею взяли участь у нашому проекті «Еко-Ліцей»,який плануємо реалізовувати протягом 2020-2025рр. Наш проект довготривалий і багатовекторний. Один з напрямків – рослинництво.

Упродовж лютого учні початкової ланки Ліцею спостерігають за «міні городами», які вони засадили-посіяли, підживляли, поливали. Нарешті ми дочекалися перших результатів. Посіяні петрушка, кріп, редиска,базилік зійшли і милують наше господарське око. Окремі класи посадили квасолю, цибулю, квіткові рослини.

Сьогодні, 3 березня ми вирішили представити наш проект і поділитися знаннями про цінність городини. А ще учні розповідали загадки, представили інсценізації, ділилися корисною інформацією.

Такі проекти згуртовують дітей, привчають до праці, розвивають почуття обов’язку та відповідальності.

Велике дякую усім учителям початкової школи за терпіння і наснагу!!!

Батьківський день «Ліцей та родина»

28 лютого 2020 року

Оскільки Стратегією нашого Ліцею на 2010-2025 рр. передбачено реалізацію проекту «Ліцей – простір для діалогу», ми започаткували дні «Ліцей та родина». Це чудова нагода долучити батьківську громаду до проведення уроків, таким чином даючи батькам можливість відчути як труднощі, так і задоволення від процесу учіння.

Заздалегідь опитавши батьків і пояснивши наше завдання, ми підібрали команду відважних та охочих учителів-мам та учителів-татів, які підготувалися і провели 45 хв. разом зі своїми дітьми та їхніми однокласниками. Це не були окремі уроки. Усе відбувалося згідно розкладу. Хтось обрав математику, а комусь перепала англійська мова. Були тут і оцінки, і домашні завдання, і серйозні бесіди.

Задоволенню не було меж. Діти були гордими своїми батьками, батьки – своїми можливостями поділитися знаннями зі своїми дітьми.

Це був незабутній день,ми отримали неймовірний досвід.

Чекаємо продовження 27 квітня!!!

Гра-імітація “Засідання ООН”

Організація Об’єднаних Націй офіційно існує з 24 жовтня 1945 після ратифікації Статуту п’ятьма постійними членами Ради Безпеки — Францією, Республікою Китай, СРСР, Великою Британією та Сполученими Штатами і більшістю — 46 іншими сторонами, що теж підписали цей договір-статут. Перше засідання Генеральної Асамблеї, з 51 країною-учасницею, і Ради Безпеки, відбулося у Центральному залі Вестмінстера в Лондоні в січні 1946 року.Для відзначення річниці заснування ООН 24 жовтня учні нашого ліцею разом з вчителем історії п.Височанським провели гру-імітацію “Засідання ООН”.Кожен учень представив ту чи іншу країну та висвітив проблеми, які існують в ній.В такий спосіб учні провели пошукову роботу, а на засіданні опановували навики спікерів.

“Залиште нас у спокої” (англійська мова)

Урок в 11 класі  “Залиште нас у спокої” (англійська мова)Це не про учнів, це про племена, які живуть на лоні дикої природи і не особливо прагнуть спілкуватися з цивилізацією. Під час першої частини уроку учні обговорювали ЗА і ПРОТИ встановлення контактів з такими племанами (за допомогою проектних технологій), а потім, на своє велике здивування, самостійно підсумували увесь матеріал розділу “Подбаймо про планету” (учась учителя тут мінімальна – головне правильно вибрати форму роботи) 11 жовтня 2019р.

Екскурсія

Чудовий ранок в 2 Б класі почався з екскурсії . Маленькі природознавці спостерігали, фіксували зміни в природі. Розгадували загадки та складали слова-відгадки. Закінчився день екскурсією в шкільну бібліотеку. Цікавий день. (8 жовтня 2019р., вчитель Тетяна Мартишина)


Перерва

Милує око ось така картина: хтось читає, хтось вчиться, хтось мріє – усе це одне слово “перерва”

5Б клас

6А клас

7 клас

10А клас

10Б клас

Школа журналістики. Нас стає більше!!!

Минулої п’ятниці на зустріч майбутніх журналістів прийшло значно більше охочих. Після промови пана Мирослава (ведучого радіо «Галичина»), очі дітей ще більше загорілися. Виявляється, що журналіст – це не лише особа з мікрофоном, яка бере інтерв’ю. Сучасний блогер (з високими моральними якостями) – це теж журналіст. 

Завдання  № 1 цієї зустрічі – проаналізувати результати голосування для конкурсу «Моя країна – Україна». Більше 40% учнів взяли участь в голосуванні. Для участі у всеукраїнському конкурсі ми відібрали 7 робіт (7А, 9Б, 10А, 8А класи) у кожній із запропонованих категоріях. Надіємося на перемогу.

Ми також обговорили план роботи на тиждень. Кожен ден в ліцеї відбувається одна-дві події. Т ому учасники, поділившись на групи, отримали завдання зробити короткі репортажі-замальовки. Подивимося на перші спроби. Обіцяємо, строгі не будемо, бо досконалості немає меж. У нас усе ще попереду!!! 

Перемога у конкурсі “Наука: Дій!!!”

Мотиваційний лист

Ми, ініціативна група Ліцею № 52 Львівської міської ради, маємо намір створити сучасну STEAM-лабораторію y кабінеті хімії. З цією метою у червні ми взяли участь у міському конкурсі проектів «Наука: дій!!!» і МИ стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ

Ми вважаємо, що створення безпечних і якісних умов роботи є першочерговим завданням щодо досягнення запланованих цілей розвитку лабораторії. З метою розвитку життєвоважливих ключових компетенцій учнів, ми пропонуємо придбати нове сучасне обладнання, для виконання практичних, дослідницьких, наукових робіт. Ми також вирішили організувати острівні лабораторні столи із електро- та водопостачанням, захисним покриттям щодо дії хімічних речовин, а також придбати зручні, безпечні учнівські крісла із дотриманням всіх санітарних норм та рекомендацій згідно наказу МОН №574 від 29.04.20р. “Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання  для навчальних кабінетів і STEAM-лабораторій”. Такі рішення створюють сприятливу атмосферу до науково-експериментальних досліджень, популяризації хімії, як науки та зацікавлення учнів до вивчення природничих дисциплін, що є дуже популярним в цивілізованих країнах світу.

За допомогою обраного обладнання, в межах реалізації проекту, учні зможуть досліджувати якість продуктів харчування, води, повітря; прогнозувати шляхи подолання екологічних проблем людства; власноруч виготовляти фізіологічні розчини; вирощувати кристали тощо. Діти люблять експерементувати! Вважаємо, що такі підходи до вивчення хімії, розвиватимуть відповідальність, критичне мислення дітей, ініціативність, конкурентоспроможність та мобільність у стрімкому ритмі життя; виховуватимуть науковців, дослідників, свідомих та перспективних вчених, котрі змінюватимуть якість життя людей та світ, в якому живемо, тільки на краще!

Відповідно до Стратегії розвитку Ліцею на 2020-2025 роки ми працюємо над реалізацією проекту «Сучасне освітнє середовище. STEAM-освіта в Ліцеї». Учителі нашого ліцею організовують (і ми в цьому їм допомагаємо) Дні науки, тижні STEAM-освіти та інженерні тижні. На нашій сторінці у ФБ ми демонструємо наші експерименти https://www.facebook.com/317696619050939/posts/887357158751546/. Тому створення STEAM-лабораторії в кабінеті хімії відповідатиме нашим очікуванням.

Цього року ми помітили неабиякий інтерес учнів до предмету Хімія. Можливо діти втомилися від смартфонів або відчули потребу в практичних заняттях в умовах дистанційного (вимушеного) навчання, тому вони з великим захопленням проводили час в кабінеті хімії під час очного навчання та намагалися «творити», на скільки це дозволяли умови нашого кабінету.

Досконалості немає меж! Ми бачимо напрями розвитку лабораторії ще глибше! Ми за створення ситуації успіху і стабільності, радісного і відповідального майбутнього учнів нашого Ліцею!

Ініціативна група:

Хововчак Валерія 7 Б;

Скрипченко Діана 8 Б;

Стефанишин Максим 8 Б;

Мансур Сара 9 А;

Сонін Вадим 9 Б.

Відповідальний вчитель:

Шкіль Оксана Степанівна.

Короткий опис проекту

Метою проекту є створення сучасної STEAM-лабораторії в кабінеті хімії Ліцею № 52 Львівської міської ради. Для досягнення поставлених цілей ми, ініціативна група Ліцею, вирішили створити комфортний, безпечний науково-освітній простір в якому традиційна лабораторія поетапно доповнюватиметься новітнім електронним, інформаційним обладнанням. Для цього облаштуємо лабораторні столи з електропостачанням так, щоб було достатньо місця для приладів і пристроїв в креативній лабораторії майбутнього нашого Ліцею. Ми дбаємо про комфорт і безпеку дітей, тому організовуємо безпечні та комфортні робочі місця для експериментальних досліджень.

Хімічний лабораторний посуд, традиційне та новітнє лабораторне обладнання мотивуватимуть учнів вчитися досліджувати і вчитися за допомогою досліджень. Перелік обладнання, що наведено в Кошторисі проекту, відповідає переліку згідно наказу МОН №574 від 29.04.20р. “Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання  для навчальних кабінетів і STEAM-лабораторій”. Засоби навчання мають санітарно-гігієнічні висновки, відповідають методичним вимогам та рекомендовані для використання в навчальних закладах.

Також ми розширюємо можливості лабораторії! Наприклад, за допомогою нітратоміру учні зможуть експериментально визначити рівень нітратів у свіжих овочах та фруктах, рибі, м’ясі, молоці; визначити рівень радіаційного фону (радіації) у продуктах харчування, у будівельних матеріалах та інших предметах, заражених радіоактивними елементами; дослідити якість води (рівень твердості). Якість повітря зможуть дослідити газовим аналізатором – сучасним портативним приладом для вимірювання концентрації СО2 (вуглекислого газу), температури і вологості повітря. Важливим фактором є те, що пристрій працює, як сучасний цифровий вимірювальний комплекс – вимірювані значення можна вивести на ПК, смартфони учнів, мультимедійні дошки, для оперативного аналізу даних. Наявність такого пристрою – це крок вперед у дослідженні причин глобального потепління на Землі, та пошуку шляхів усунення актуальної екологічної проблеми. Складні або небезпечні хімічні процеси можуть проводитися під витяжною шафою (залежно від умов перебігу реакцій) або на демонстраційному столі та спостерігатися аудиторією в динаміці за допомогою документ камери. Також за допомогою такого електронного обладнання можна відображати збільшені зображення з цифрового мікроскопа, розміщеного на демонстраційному столі. Такі пристрої дозволяють встановити зворотній зв’язок між вчителем та класом, підвищити мотивацію учнів, зробити урок більш результативним, а також допоможуть зробити уроки ефективнішими в умовах дистанційного навчання.

На думку нашої ініціативної групи, такі методи роботи позитивно впливатимуть на розвиток критичного мислення учнів, пропагуватимуть екологічну свідомість молоді та готуватимуть покоління талановитих науковців, винахідників тощо, котрі зроблять корисні внески в науку для збереження здоров’я і життя кожного з нас та подбають про майбутнє нашої планети.

Всеукраїнський конкурс “Правила дорожнього руху”

Учні та вчителі нашого Ліцею беруь участь у Всеукраїнському конкурсі “Правила дорожнього руху”Команда разом з дітьми молодшого шкільного віку уклала інтерактивний посібник “Вивчаємо правила дорожнього руху з котиком Рудиком”Ми також зробили відеопрезентацію для конкурсу.По-перше, ми прагнемо, щоб усі наші учні знали і дотримувалися правил дорожньог руху. А ще ми хочемо виграти головний приз!!!!

Детальніше

Наші проекти

Ліцей толерантний простір

Бути Львівянином

Проєкт спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»

Проєкт «Інтелект»

«Шкільний медіа простір»

«Музей під відкритим небом. Від святого Юра до святої Анни, від Фердинанда до Єзуїтів»

Проект “Інклюзія”

Всеукраїнський турнір юних натуралістів

З листопада 2020 р. по лютий 2021 р. був проведений заочний етап Всеукраїнського турніруюних натуралістів. З 56 команд, які зареєструвалося в Турнірі, 26 виконализавдання заочного етапу. Згідно з рішенням експертного журі конкурсу доучасті у фінальному етапі, який відбудеться 12-14 травня 2021 р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді,запрошуються 9 команд, серед яких і наша команда “Симетрія”, керівником якої є Світлана Кутянська, вчителька фізики. Надіємося, що цього року ми теж станемо переможцями!!!

Ми переможці конкурсу учнівських проектів «FriendlySchool»

Завдяки ініціативі Львівської міської ради та управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради щороку три навчальних заклади стають переможцями цього конкурсу і отримують фінансування на реалізацію свого проекту. 2020 став успішним і для нас!!!

Опис нашого проекту

Назва проекту52 Media-Space
Період реалізації проектуЛистопад 2020-жовтень 2021
Березень-квітень 2021 - ремонт у приміщеннях
Травень-червень 2021 - переобладнання сцени ліцею
Червень-серпень 2021 - придбання і встановлення необхідної техніки
Вересень 2021 - початок залучення професіоналів медіа сфері (для навчання дітей)
Жовтень 2021 - запуск перший медіа проектів
Місце реалізації проекту (адреса, населений пункт, область)вул. Гоголя, 17
м. Львів
Львівська область
Проектна команда (зазнач прізвища та імена учасників твоєї проектної команди)Менеджер проекту: Джулай Юлія

Члени команди:
1.Джулай Юлія
2.Стрелько Дар'я
3.Єгор Данчук
4.Олександра Матюх
5.Поліна Королькова
Проблема, яку вирішує проектВідсутність медіа практики та простору для реалізації ідеї зацікавлених учнів ліцею №52
Цільова аудиторіяВсі класи, опорні 6-10 класи
Мета проектуМодернізувати приміщення і забезпечити простір апаратурою, світлом тощо, з метою реалізації ідей, практичних навичок та набуття досвіду у медіа-сфері учнями 6-10 класів (Ліцей 52).
Зміст проекту
(розкажи про суть твого проекту, що саме буде відбуватись)
• Поширення теле та радіо трансляції на весь ліцей з метою інформування учнів про події.
• Створення учнями власних медіа портфоліо.
• Напрацювання досвіду в медіа сфері.
• Менторство учнів з метою розкриття свого потенціалу та своїх талантів, в межах медіа простору.
- Синергія та обмін думками, творчими ідеями, досвідом тощо.
- Організація та реалізація медіа-проєктів, фестивалів та конкурсів тощо. (різного масштабу)
Очікувані результатиКількісні:
• Залучити 30 дітей в команду Медіа Space, що буде працювати над реалізацією та втіленням ідей до травня 2021 року.
Залучити 4 школи до реалізації проектів (ЗНЗ №34, №3, №33 та Правнича гімназія)
• Видавати 2-3 медіа продукти в тиждень (радіо та телепрограми, газета, фотовиставки).

Якісні:
• Покращення навичок роботи в команді та розв’язування проблемних ситуацій.
• Набуття учнями навиків у сфері журналістики.
• Зробити рубрику “Інтерв’ю з відомими людьми” (видатні люди Львівщини: письменники, музиканти, радіоведучі, тощо.)
• Учні навчатимуться критично сприймати інформацію з МАС медіа.
Необхідні ресурси для реалізації проектуНа реалізацію: 628 тисяч гривень.

Приміщення - бібліотека
Спеціалісти для установки обладнання.
Спеціалісти для навчання у медіа сфері.
Апаратура ( телевізор, мікрофон тощо)
Меблі (стільці, стійки тощо)
Партнери проекту
(максимально детально, із зазначенням внеску)
ЛМР
Центр творчості дітей та юнацтва Галицького району
План реалізації проекту
(із зазначенням задач, періоду виконання та відповідальних)
•Березень-квітень 2021 – ремонт у приміщеннях
•Травень-червень 2021 – переобладнання сцени ліцею
•Червень-серпень 2021 – придбання і встановлення необхідної техніки
•Вересень 2021 – початок залучення професіоналів у медіа сфері (для навчання дітей)
•Жовтень 2021 – запуск перших медіа проектів

Конкурс “Літературна візитка краю”

Учні нашого ліцею взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі “Літературна візитка краю”. Ліцеїсти Микита Бойчун, Катя Бучко, Данило Парсаданян, Данило Ляховський, Дмитро Сіварт, Віталій Скрипов зібрали цікавий матеріал про нашого земляка поета – дисидента Ігоря Калинця. Творчість талановитого Митця надихає учнівську молодь, спонукає до роздумів.

Нещодавно ми отримали листа:

Шановні конкурсанти, створені вами сайти приживаються на мапі конкурсу — вона має вже понад 1700 переглядів.

Між читачів сайтів знаходяться й такі, хто хоче відзначити роботу тої чи іншої команди.

Першою таку ініціативу виявила Світлана Агаджанян @Светлана Агаджанян, координаторка проектів та ініціатив ГО “Україна можливостей”, з Краматорська.

Пані Світлана обрала для відзначення команду школярів зі Львова, які створили сайт про Ігоря Калинця:

https://sites.google.com/view/kalynets та готується надіслати їм книжки!

Чотири захопливі книжки — повісті норвезької письменниці А. Аудгільд Сульберґ у перекладі знаної перекладачки Наталі Іваничук @Наталя Іваничук — вирушають до львівської команди школярів!

Приємно, що нашу роботу та зусилля відзначили!!!

Чекаємо на подарунки!

Дякуємо нашим учням та вчительці української мови Терлецькій Надії Іванівні за чудову роботу!!!


Результати олімпіади 2 тур

Конкурс ерудитів “Найрозумніший”

З метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу ліцеїстів, стимулювання їх мислительної діяльності та підвищення мотивації до навчання  сьогодні в ліцеї відбувся конкурс ерудитів “Найрозумніший”. Участь у конкурсі взяли учні 11А та 11Б класів. Переможцями стали: 1-ше місце – Шквір Іван (11А), 2-ге місце – Парсаданян Даниіл (11А), 3-є місце – Михайлов Олександр (11А). Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм і всім учасникам конкурсу натхнення, невичерпної енергії, упевненості та віри в свої сили в подальших випробуваннях, які перед ними поставить життя! Дякуємо Лагоші Аллі Григорівні, учителеві математики нашого ліцею, за високий рівень організації та проведення конкурсу!

Нове подвір’я ліцею”

Учень 8 Б класу створив власний проект “Нове подвір’я ліцею”.

Проект “FRIENDLY SCHOOL” – ми у команді 10-ти шкіл, і протягом жовтня проходимо навчання. Як розробити, продумати, прорахувати і представити свій проект! У нас є задум, і ми надіємося його зреалізувати. Проект організовано  УО ДГП ЛМР(Учні 6-го класу, класний керівник Тетяна Журило)

1 ВЕРЕСНЯ

Знову разом! Знову на шкільному подвір’ї лунає дитячий сміх!

Радо зустрічає ліцей усіх своїх учнів, вчителів, батьків, гостей!

Учні 1-их, 5-их та 11-их класів влаштували один одному гарний сюрприз – привітання!

Ми танцювали, співали, дарували один одному подарунки.

Можливо, наші нові учні-першачки ще не цілком усвідомлювали, що з ними відбувалося, але загальна атмосфера свята їм сподобалася. Дитектор ліцею Світлана Юріївна Матис запевнила їх,що від сьогодні вони стали дорослими і мають багато обов’язків. 

Щодо учнів 5-их класів ліцей  має великі сподівання, бо очікуємо, що наші учні стануть призерами, переможцями, чемпіонами різноманітних конкурсів, олімпіад та змагань. 

Ліцеїсти 11-их класів вже на порозі великого світу дорослого життя. Ми бажаємо усім великого натхнення і бажання творити, винаходити, ,і загалом змінювати світ на краще.

Дякуємо усім,хто долучився до організації цього дійства і зробив цей день незабутнім!!!

ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

Хоча кожен наш день повинен приносити позитив, ми подумали, що потрібно організувати такий день, коли позитив повинен переповнювати кожну хвилину нашого перебування в ліцеї.

І ось! Нам це вдалося!19 вересня – «День позитиву». Усмішки, жарти, обійми, різнокольоровий одяг, веселі атрибути – усе це створило атмосферу радості і щастя!

Дякуємо усім активним учасникам і пасивним спостерігачам за чудовий настрій! Ось де народжуються нові сили творити і здійснювати мрії!!! 

КОЖЕН ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ МІСЯЦЯ – СУЦІЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ.

Цього місяця першими інтегруватися вирішили вчителі географії та історії, та й ще й квест організували. Учні проводили археологічні дослідження у різних широтах, вивчали новий матеріал і отримували неабияку насолоду від навчання.

Учні 3-го класу разом зі своїм вчителем Оленою Михайлівною вивчали користь, яку діти отримують від споживання яблук, будову яблуні, вміст соку і правдивість реклами. Суцільна інтеграція!!!

Олімпійський тиждень!

Міські засідання дебатерів м. Львова

30 вересня учні ліцею взяли участь у міському засідання дебатерів м. Львова, який проводився у Львівській правничій гімназії. Маємо чудовий досвід, бо активно залучені до роботи міського дебатного клубу. Плануємо цього року організувати районний дебатний рух. Зробимо!!! 
Дякуємо Владі Морозовій за оптимізм та мотивацію!!!

День Поезії

Нещодавно у нашому ліцеї відбувся особливий день — День Поезії, ...

Перемога в районному етапі квізу!

Сьогодні у нас чергова перемога!!! Учні 8-9 класів нашого ліцею ...

Обласний математичний фестиваль

Цього тижня наша команда учнів 8-9 класів взяла в обласному ...

Наш Микола Йосифович!!!

Вчора до нас завітав наш Микола Йосифович… такий рідний-рідний… Дивишся ...

«Зробімо разом»

Листопад Українська мова та література Цього місяця учні ліцею працювали ...

Подаруй місту дерево!

В межах акції «Подаруй місту дерево» учні 3-Б класу Ліцей ...

Центрові школи Львова, які вони?

28 листопада ми мали нагоду поспілкувалися з двома депутатами Вікторією ...

Математика англійською…. MathsEverest!!!!

Думаєте просто? Так, звісно, що це нелегко, але учасники впоралися!!! ...

Дороги!!!!

Цьогоріч ми писали диктант про дороги… Дороги, які оперезують усю ...

День української писемності

У п’ятницю 27 жовтня 2023 року ми відзначили День української ...


Інструкція з чергування учнів Ліцею № 52

Черговими по ліцею призначаються учні 8-11 класів згідно затвердженого графіка.

11-ий клас чергує тільки у 1-му семестрі.

Чергування триває протягом тижня з 8.30 до 15.00 год. під керівництвом класного керівника, який напередодні проводить з класом інструктаж, знайомить з правами та обов’язками чергових.

Класний керівник призначає:

  • 2-ох учнів для чергування біля учительської з 8.30 до 9.45, які відмічають тих, хто запізнився та на першому уроці проводять моніторинг відсутніх і подають до 9.30 год. список секретарю ліцею;
  • черговий патруль (4 – 6 учнів), який під час перерв обходить коридори, їдальню, гардероб з метою попередження порушень дисципліни учнями Ліцею. Маршрути патрулювання розробляються учнями класу.

Чергові повинні мати:

  • бейджики з інформацією:

  • Однакові атрибути: наприклад, на шиї: хустки, шалики, або краватки одного кольору; тощо.

По закінченню чергування учні доповідають класному керівнику про результати чергування.

Завдання чергових:

  • Попереджувати порушення дисципліни підчас перерв, які можуть привести до травматизму учнів, дивитися, щоб учні:

не сідали на підвіконники;

не відкривали без дозволу вікна;

не стрибали на сходах;

не штовхали один одного;

  • не допускати приниження людської гідності:

образи учнями один одного;

 фізичне насилля.

  • слідкувати за тим, щоб учні:

не псували майно ліцею;

не смітили в приміщеннях та у дворі;

не знищували квіти;

не кидали сміття у вазони.

Чергові повинні поводитися культурно та толерантно. Зауваження робити у ввічливій формі, не ображаючи гідності учнів.

У випадку, якщо порушники не реагують на зауваження, черговий має звернутися до класного керівника, або чергового вчителя чи адміністрації.

За тиждень чергування клас впроваджує одну із власних ініціатив. Наприклад, проводить (1-2 рази за тиждень):

  • музичні перерви;
  • рухливі ігри;
  • флеш-моб;
  • естафети;
  • танцювальні перерви;
  • відеопокази;
  • та інше.

По закінченню чергування клас передає журнал чергування із відповідними записами наступному черговому класу.

В таблиці активності класних колективів виставляється бал за чергування (максимальний бал 20), враховується організованість, ефективність чергування та цікаві справи, які були проведені класом за час чергування.

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×