Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Англійською наживо!!!

Окрім того, що до нас на уроки приходить Крісті і ми спілкуємося з нею англійською наживо, наші учні відкрили для себе можливість бути присутнім на он-лайн уроці з однолітками 4-ьох країн: Сербія, Італія, Росія, Польща.

Пані Уляна (вчителька англійської мови, класний керівник 5-Акласу) скористалася з можливості використання навчально-методичного комплексу «WiderWorld» і разом з учнями 5А класу під’єдналася до живих (в реальному часі) он-лайн уроків. Цього разу тема уроку – «Healthy food» (нагадую, що все англійською мовою). Не знаю, хто більше хвилювався: учні чи вчителька. Але знаємо напевне, що усі разом поставилися до завдання з великою відповідальністю. Слова та словосполучення вивчили, рецепт страви склали, усі домашнє виконали. З бадьорим настроєм увійшли на урок. Наші учні підготувалися і готові були відповідати на усі запитання. Кожна можливість відповісти – це маленька перемога!!!

І на цьому пригоди п’ятикласників не закінчуються. Учні 10-го класу, учасники Школи журналістики,наслухавшись про неймовірний досвід, хочуть взяти інтерв’ю у них як у справжніх зірок. Усі задіяні, усі при роботі! 

Наче вихором мчить життя у ліцеї…

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×