Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Протидія булінгу

План заходів  щодо протидії булінгу серед учасників освітнього процесу на I семестр 2021-2022 н.р.На виконання наказу Управління освіти ДУП ЛМР від 28.08.2021 № 450р «Про затвердження заходів щодо запобігання експлуатації та жорстокого поводження з дітьми на 2021-2022 н. р.», з метою долучення до проведення правопросвітницьких заходів щодо протидії булінгу, можливості отримання безоплатної правової допомоги, зокрема поспілкуватися у чат-ботах з юристом, вирішено:

  1. Заступнику директора з виховної роботи Гнедовській О.П. розробити та затвердити план правопросвітницьких заходів на I семестр 2021-2022 н.р. ( Додаток 1 ).

2. Соціальному педагогу Баландюк М.Л. та практичним психологам Дубиніній М.І. та Тулубенко А.С. забезпечити виконання запланованих правопросвітницьких заходів щодо протидії булінгу.3.  Учнівській команді «Медіа хаб» під керівництвом вчителя історії Височанського М.М. забезпечити збір матеріалу, презентацій, створення відеоролику на  тематику щодо протидії булінгу.

План заходів щодо протидії булінгу

Наказ МОН від 28.12.2019 № 1646Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти

План заходів протидії булінгу на 2021 рік

Про створення безпечного освітнього середовища та попередження правопорушень,злочинностіта бездоглядності серед учнів Ліцею № 52

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×