Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Батьківські збори в Арніці

Шановні батьки!

Ми відомі своєю відданістю якості освіти, яку надаємо нашим учням. У нашому ліцеї ми розвиваємо кращі педагогічні практики, надаючи нашим учням можливість здобути знання та навички, які підготують їх до успішного майбутнього.

Наш ліцей відомий не лише своєю академічною експертизою, але і нашою здатністю створювати навколишнє середовище, де кожен учень почуває себе важливим і підтриманим. Ми віримо в розвиток як особистості, так і громадянина.

Запрошую вас роздумати про можливість приєднатися до нашого ліцею. Наша команда вчителів, адміністрація та партнери в громадськості працюють разом, щоб надати нашим учням найкращий старт у житті. Ми віримо, що ваші діти знайдуть у нашому ліцеї розуміння, підтримку та можливість розвинути свій потенціал.

Будь ласка, дайте шанс вашим дітям стати частиною нашої освітньої спільноти. Наші двері завжди відкриті для батьків, які прагнуть кращого для своїх дітей.

На фото: заступники директора на батьківських зборах у початковій школі “Арніка”. Ми тісно співпрацюємо з нашими школами-партнерами та проводимо рекламну кампанію нашого ліцею 

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×