Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

День учнівського самоврядування: весело і з пригодами!!!

На виконання річного плану роботи Ліцею на 2021-2022 навчальний рік та наказу по ліцею  з метою виховання громадянина, який має активну життєву позицію, у ліцеї 17 грудня організовано День учнівського самоврядування. Це був на 100% учнівський день. І уроки проводили учні (7А,7Б,9Б), і театралізоване дійство, і зустріч з журналістом Станіславом Безушко (окремий допис). День видався таким насиченим, що голова обертом йшла. Комусь навіть захотілося особливо відзначитися; він не стримався і позбиткувався (але це вже інша історія, яка матиме продовження).

Якщо аналізувати усі проведені цього дня заходи, то бачимо, що учні сміливо взялися за основну функцію закладу – навчати і залучати. Є ще один аспект, якого треба навчитися організовувати: адміністративна діяльність. Наступного семестру спробуємо охопити ще й таку ділянку і проведемо День учнівського адміністративного самоврядування.  

Дякуємо за титанічну працю Олені Полікарпівні (заступнику директора), Мирославі Петрівні (педагогу-організатору) та Марії Леонідівні (соціальному педагогу).

Чекаємо на репортажне інтерв’ю наших журналістів.

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×