Наші учні

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування є універсальною формою організаторської діяльності, яку можна вважати способом організації життя учнівського колективу, та чинником творчої самореалізації особистості.

Діяльність учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Курпіти М.П. в 2020-2021 навчальному році спрямовувалася на активізацію учнівського самоврядування в Ліцеї, підвищення авторитету лідерства, формування активної громадянської та патріотичної позиції учнів, виховання самостійності у вирішенні питань, що пов’язані з внутрішньою ліцейською діяльністю.

Діти стають не спостерігачами життя, а його учасниками. Через самоврядування відбувається підготовка майбутніх активних громадян держави.

Більшість учнів Ліцею із задоволенням брали учать в загальношкільних заходах, в організації колективних творчих справ.  Учні вчилися бути ініціативними, відстоювати власну думку, формувати активну громадянську позицію.

Згідно з регламентом УС в Ліцеї складається з 4-х комітетів, в які обираються учні 5-10 класів на класних зборах строком на один рік: комітет освіти «Позитив», комітет лідерів класів «Старостат», комітет спорту і здоров’я «Старт», комітет дозвілля «Веселка».

Правління Учнівської Ради Ліцею складається з голів  комітетів, яких обирають на  засіданні комітету. Цього року в Раду лідерів були  обрані учні:

• «Позитив» – Боднарчук О. (9-Б);
  • Старостат – Аріфжонов З. (10-А);
  • «Старт» Сонін В. (9-Б);
  • «Веселка» Шалімова Е. (10-А).

Рада лідерів обрала головуючого на 2020-2021 навчальний рік. Рада лідерів має право міняти головуючого, для того, щоб кожний   виявив свої  організаторські та управлінські здібності.

Необхідно відзначити цікаву творчу креативну роботу наступних класних керівників: 5- А Козак О.Ю., 7-А Дякову Т.О., 9-А Костюк О.О., 9-Б Морозову В.В., 10- Б Кутянську С.В.

Протягом навчального року питання виховної роботи розглядалися на нарадах при директорі, засіданнях МК класних керівників, педагогічній раді.

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]