[smartslider3 slider=2]

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

У 2021/2022 навчальному році у ліцеї працює 50 вчителів, у тому числі:

1 директор, 

4 заступника з навчально-виховної роботи, 1 заступник з виховної роботи, 

1 педагог-організатор,

1 соціальний педагог, 

2 практичних психолога, 

2 вчителі за сумісництвом.

48 вчителів мають вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст або магістр,

1 вчитель – кандидат фізико-математичних наук, 

1 вчитель – освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

Якісний склад вчителів-предметників має наступний розподіл за кваліфікаційними категоріями:

Вища категорія24
І категорія6
ІІ категорія9
Спеціаліст11   
«Учитель-методист»5
«Старший учитель»10

Запорукою ефективності освітнього процесу в ліцеї було і залишається підвищення професійного рівня педагогів.

Атестація педагогічних працівників ліцею у 2020/2021 навчальному році проводилась відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту», ст. 48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 року № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 року за №1255/18550, зі змінами, наказу директора ліцею від 17.09.2020 № 01-11/180 «Про проведення атестації педагогічних працівників у 2020/2021 навчальному році», плану роботи атестаційної комісії закладу.

Адміністрацією ліцею та атестаційною комісією своєчасно проведено наступні заходи: у вересні проведено корегування плану проведення атестації на 2020/2021 навчальний рік, створено атестаційну комісію, узгоджено її склад з профспілковим комітетом, видано відповідний наказ. Педагогічний колектив ознайомлений зі списком педагогічних працівників, що атестуються у поточному навчальному році. У жовтні закріплено за педагогами відповідальних від адміністрації для вивчення системи і узагальнення досвіду роботи. Складено графік проведення відкритих уроків та позакласних заходів. Методичні матеріали вчителів, що атестуються, узагальнено на засіданнях відповідних методичних комісій.

У зв’язку з пандемією коронавірусу, підсумкове засідання атестаційної комісії ліцею відбулося 24 березня 2021 року в режимі он-лайн. За результатами атестації (наказ директора ліцею «Про результати атестації педагогічних працівників Ліцею
№ 52 Львівської міської ради у 2019-2020 навчальному році» № 03-12/58 від 24.03.2020) комісією прийняті наступні рішення:

 1. Вважати такими, що відповідають займаній посаді, таких педагогічних працівників:
  • Височанського Мирослава Мирославовича, вчителя історії;
  • Гнедовська Олена Полікарпівна, вчитель російської мови;
  • Каменецька Аліна Володимирівна, вчитель фізичної культури;
  • Козак Олена Юріївна, вчитель географії;
  • Нагірна Андріана Ярославівна, вчитель математики;
  • Сердцева Галина Петрівна, вчитель початкових класів;
  • Смолин Володимир Михайлович, вчитель музичного мистецтва;
  • Смолин Володимир Михайлович, керівник гуртка вокального мистецтва;
  • Тхір Наталія Василівна, вчитель фізичної культури;
  • Шагіна Ольга Анатоліївна, вчитель математики;
  • Шкіль Оксана Степанівна, вчитель хімії.
 2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:
  • Височанському Мирославу Мирославовичу, вчителю історії;
  • Смолину Володимиру Михайловичу, вчителю музичного мистецтва;
  • Тхір Наталії Василівні, вчителю фізичної культури;
 3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:
  • Шкіль Оксані Степанівні, вчителю хімії.
 4. Встановити 12 тарифний розряд Смолину Володимиру Михайловичу, керівнику гуртка вокального мистецтва.
 5. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради про атестацію таких педагогічнихпрацівників:
  •  Гнедовської Олени Полікарпівни, вчителя російської мови, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель».
  • Каменецької Аліни Володимирівни, вчителя фізичної культури, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
  • Козак Олени Юріївни, вчителя географії, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
  • Нагірної Андріани Ярославівни, вчителя математики, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
  • Сердцевої Галини Петрівни, вчителя початкових класів, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель».
  • Шагіної Ольги Анатоліївни, вчителя математики, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

Клопотання, порушене перед атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, повністю задоволене щодо наступних учителів: Гнедовської О. П., Сердцевої Г. П.,Каменецької А. В., Козак О. Ю., Нагірної А. Я., Шагіної О. А.

Орієнтовний план ПК на 2021

РІЧНИЙ ПЛАН ПК 2021

Протокол 2 КПК 18.11.2020

Протокол 3 КПК 22.12.2020

Протокол 4 КПК 09.02.2021

Протокол 5 КПК 11.03.2021

Протокол 6 КПК 28.04.2021

Протокол 7 КПК 18.06.2021

Протокол 9 КПК 20.07.2021

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік Ліцею № 52 Львівської міської ради

Річний план Ліцею № 52 Львівської міської ради підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік

В Ліцеї № 52  працює творчий колектив вчителів, які сумлінно ставляться до роботи. Висококваліфікований, талановитий педагогічний колектив готовий віддати вихованцям свої знання, увагу та любов. Педагоги в кожній дитині бачать людину, шанують та поважають її, сприяють розвитку інтелекту та творчих здібностей, враховують вікові та індивідуальні психічні закономірності розвитку учнів.

Канікули НЕ для вчителів!

Пора канікул асоціюється з відпочинком, перевою у наполегливій роботі, шансом провести декілька днів для свого задоволення.Це дійсно так! Учні відпочивають. А вчителі? Звісно,що теж, але у ліцеї. Відпочиваємо, проводимо декілька вільних днів навчаючись, У понеділок 28 жовтня ми провели спільну зустріч – навчання з о. Тарасом та Галиною Котис. Спочатку бесіда про духовність, опісля – робота в групі. Тема “Цінності життя”У вівторок 29 жовтня організовано круглий стіл щодо питання адаптації молодих педагогів у нашому колективі. У нас працює цьогоріч 4 молодих вчителів. Розуміємо, що кожен з них зіткнувся з безліччю проблем. Ми готові допомагати і будувати разом сильну команду.Ще один захід – круглий стіл з класними керівниками. Підводили підсумки проведеної роботи протягом вересня-жовтня. Самі собі дивуємося, який чисельний список заходів, організованих впродовж цього періоду. Але маємо ще більше ідей на листопад-грудень! Середа 30 жовтня – працюємо над питанням адаптації учнів 5-их класів  у середній школі. Є проблеми, аналізуємо, шукаємо шляхи розв’язання.А ще наші вчителі фізкультури намагаються опанувати новий курс для учнів початкової школи “Здорова постава”. Друзі, на нас чекають сюрпризи.

Записатись на співбесіду
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×