Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Вересень, незабутній вересень!

1 ВЕРЕСНЯ

Знову разом! Знову на шкільному подвір’ї лунає дитячий сміх!

Радо зустрічає ліцей усіх своїх учнів, вчителів, батьків, гостей!

Учні 1-их, 5-их та 11-их класів влаштували один одному гарний сюрприз – привітання!

Ми танцювали, співали, дарували один одному подарунки.

Можливо, наші нові учні-першачки ще не цілком усвідомлювали, що з ними відбувалося, але загальна атмосфера свята їм сподобалася. Дитектор ліцею Світлана Юріївна Матис запевнила їх,що від сьогодні вони стали дорослими і мають багато обов’язків. 

Щодо учнів 5-их класів ліцей  має великі сподівання, бо очікуємо, що наші учні стануть призерами, переможцями, чемпіонами різноманітних конкурсів, олімпіад та змагань. 

Ліцеїсти 11-их класів вже на порозі великого світу дорослого життя. Ми бажаємо усім великого натхнення і бажання творити, винаходити, ,і загалом змінювати світ на краще.

Дякуємо усім,хто долучився до організації цього дійства і зробив цей день незабутнім!!!

ДЕНЬ ПОЗИТИВУ

Хоча кожен наш день повинен приносити позитив, ми подумали, що потрібно організувати такий день, коли позитив повинен переповнювати кожну хвилину нашого перебування в ліцеї.

І ось! Нам це вдалося!19 вересня – «День позитиву». Усмішки, жарти, обійми, різнокольоровий одяг, веселі атрибути – усе це створило атмосферу радості і щастя!

Дякуємо усім активним учасникам і пасивним спостерігачам за чудовий настрій! Ось де народжуються нові сили творити і здійснювати мрії!!! 

КОЖЕН ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ МІСЯЦЯ – СУЦІЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ.

Цього місяця першими інтегруватися вирішили вчителі географії та історії, та й ще й квест організували. Учні проводили археологічні дослідження у різних широтах, вивчали новий матеріал і отримували неабияку насолоду від навчання.

Учні 3-го класу разом зі своїм вчителем Оленою Михайлівною вивчали користь, яку діти отримують від споживання яблук, будову яблуні, вміст соку і правдивість реклами. Суцільна інтеграція!!!

Олімпійський тиждень!

Міські засідання дебатерів м. Львова

30 вересня учні ліцею взяли участь у міському засідання дебатерів м. Львова, який проводився у Львівській правничій гімназії. Маємо чудовий досвід, бо активно залучені до роботи міського дебатного клубу. Плануємо цього року організувати районний дебатний рух. Зробимо!!! 
Дякуємо Владі Морозовій за оптимізм та мотивацію!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×