Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Бабин Яр –  біль нашого народу

Метою відзначення цієї сумної події  є «вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, – мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, а також для об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторенню злочинів проти людяності, задля єднання народу навколо ідеї побудови в Україні правової європейської держави, здатної захистити всіх своїх громадян, на підтримку українських та міжнародних громадських ініціатив».

Ми сьогодні перебуваємо у надзвичайно складних обставинах. Війна, яку веде проти нас російська федерація, ще раз показує, що людство не хоче навчатися на власних помилках. Скільки страждань, болю і печалі зазнав наш нарід, скільки боротьби ми провели за незалежність та волю, та, нажаль, є частина людей, які не усвідомлюють увесь масштаб цих зусиль і готові здатися та служити ворогові.

Ні!!! Україна була, є і буде!!!! Україна  – край вольностей та вільнодумства!!! Ми надто дорого заплатили за нашу незалежність. Сотні тисяч закатованих тоді і тепер не дозволять нам змиритися з вчиненими катуваннями та вбивствами!!!!

Ми – народ волі та духу. Ми бережемо пам’ять невинно убієнних, наших героїв, наших доньок та синів!!!

          Кожен докладається до боротьби! Кожен готовий боротися за Україну!!!

Слава Україні!!!!

31 вересня учні старшої школи відзначили пам’ять жертв Бабиного Яру!!! Вони прослухали  та передивилися презентацію, порівняли ці складні часи з нашими обставинами, подискутували про причини та наслідки сумних подій.  

Все буде Україна!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×