Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Майстер класи для наших гостей

Живемо у складний час, час війни. Окупант, російська федерація, намагається зруйнувати населені пункти нашої держави, стерти з лиця землі великі і малі міста та містечка, села та хутори.

Комусь в цілях безпеки  вдалося виїхати з рідного дому, змінити географію проживання. Вони переїхали у західні області України і тепер ми живемо як велика родина.

Сьогодні у нашому закладі проживають переселенці з різних куточків України. Ми навчилися слухати один одного, дотримуватися правил, допомагати і співчувати один одному.

Напевне, найбільшої уваги сьогодні потребують маленькі діти та підлітки. Якщо дорослі намагаються вирішити різні проблеми, то для дітей окрім навчання потрібно організовувати дозвілля.

У часі Пасхальних свят діти можуть робити власними ручками пхасхальні декорації. У цьому нам допомагають працівники Центрів дитячої та юнацької творчості   Залізничного та Личаківського районів. Наші діти (ми направду називаємо їх «нашими») використовували глину та дерево, щоб зробити пасхальні яйця. Хто трішки молодший, зміг зробити свій виріб з паперу та тканини. Усі діти були задіяними і могли похвалитися своїми виробами перед своїми батьками.

Дякуємо працівникам Центрів дитячої та юнацької творчості   Залізничного та Личаківського районів за продуктивне навчання!!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×