Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

«Математичний Еверест»

З метою створення мотивації до вивчення математики, активізації позашкільної роботи з математики, створення сприятливої атмосфери для учнів 5-их класів закладів освіти Галицького району м.Львова, для розвитку не лише математичної, а й ключових компетентностей, імплементації наскрізних ліній у математику, розвитку навиків взаємодії в колективі, пошуку та аналізу інформації, презентації власних напрацювань 28.02.2020 року на базі Ліцею № 52 ЛМР проведено конкурс з математики «Математичний Еверест» серед учнів 5-их класів закладів загальної середньої освіти Галицького району м. Львова.

11 закладів освіти Галицького району представили свої команди для участі в конкурсі.

Конкурс передбачав виконання завдань 4 секцій:

1-ша секція: Аукціон знань;

2-га секція: Тести з використанням онлайн сервісу Kahoot;

3-тя секція: Математична скринька (задачі з логічним навантаженням);

4-та секція: Квест.

Настрій панував святково-напружений: усі вчителі кафедри математики хвилювалися найбільше, адже вони відповідали за кожну хвилину конкурсу. А ще їхнім завданням було гідно представити свою роботу під час роботи круглого столу для вчителів математики – керівників команд.

Після трьох годин цікавої роботи журі визначило переможців: команди закладу освіти № 10 ім.Марії Магдалени, Львівської академічної гімназії та Львівської лінгвістичної гімназії.

Надіємося на перемогу нашої команди наступного року!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×