Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

ЩО МИ РОБИМО, ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

17 лютого у ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії, на якому вчителі, що атестуються, представляли свій педагогічний досвід у форматі SWOT-аналізу.

Усі знають, що зміни даються складно. Впродовж декількох років ми працюємо за чітким алгоритмом і  це дає нам впевненість та спокій. Але час диктує свої вимоги. Якщо ми говоримо про компетенції, критичне мислення, інтеграцію, то це ж стосується не лише розвитку учнів, але й вчителів.

Сьогодні SWOT-аналіз використовується для моніторингу різних процесів в усіх галузях, тому використання такого інструменту також допомагає провести моніторинг своєї діяльності. Що є моїми перевагами, а над чим потрібно допрацювати, які загрози можуть зруйнувати мої можливості, а що сприятиме моєму розвитку? Відповіді на ці запитання можна отримати, проаналізувавши свою діяльність через призму чотирьох концепцій: strengths, weaknesses, opportunities, threats.

Цього року в ліцеї атестується 5 вчителів: Світлана МАТИС, Інна ХОЛОДНИХ, Мирослава КУРПІТА, Марія ДОЛІНОВСЬКА, Надія ТЕРЛЕЦЬКА, Світлана КУТЯНСЬКА.

Кожен педагогічний працівник представив своє вчительське «я», похвалився своїми здобутками, проговорив свої слабкі сторони. Є чим гордитися, але є й над чим допрацьовувати.

Бажаємо успіху усім вчителям!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×