Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Вертеп на сцені ліцею! Христос народився!!!

29 січня 2021року вперше нам вдалося зреалізувати спільний задум багатьох і організувати Вертеп як дійство, що засвідчує наші національні різдвяні традиції.

Нам не вірилося, адже карантин, нокдаун, загальний настрій і скептицизм окремих осіб наче нависли над нами. Хтось захворів, а хтось передумав… У когось костюм як в театрі, і хтось забув про нього… Як багато емоцій!!!

Лише Богу відомо, скільки переживань випало на нашого режисера і постановника – Курпіту Мирославу Петрівну. Це перший рік роботи пані Мирослави. Але як швидко вона знайшла порозуміння з учнями. Діти до неї тягнуться, слухають!

Отож, 29 січня ми прийшли в актову залу на Різдвяне дійство. Усе почалося з коляди «Нова радість стала». Група вертепівців під музичний акомпанемент (баян) у виконанні пана Володимира заходить велично у зал і дійство починається!!! І ангели, і трієцарі, пастушки, Ірод, смерть – усі-усі, ні кого не забули. Як майстерно учні виконують сої ролі, а в кутку пані Мирослава схвильовано слідкує за сценарієм.

І нарешті спільні коляди. Колядує увесь зал. Хто не знає слів, дослухається і підспівує…… Недарма ми запланували ще й свято Розколяди!

Нехай лунає коляда! Славімо народження Христа!!!

Дякуємо Мирославі Курпіті та Володимиру Смолину за величну роботу. Дякуємо усім учням за терпіння вивчити і бажання долучитися до цього дійства. Бережімо традиції, дбаймо про наш український дух і нашу єдність!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×