Наша школа
Наші учні
zast2
zast3
previous arrow
next arrow
 
Shadow

Ліцей №52 Львівської міської ради

Офіційний сайт закладу освіти

Їхній подвиг в наших серцях!!! Слава Героям Небесної Сотні!!!

Щорічно 20 лютого, згідно з Указом президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Вісім років тому у боротьбі зі злочинним режимом тодішнього президента своє життя поклали понад 100 протестувальників, які увійшли в історію як Небесна Сотня.

Ми запланували і провели ряд заходів, щоб вшанувати пам’ять героїв. 

Учні початкової школи виготовили ангеликів, які символізують душі загиблих. Кожен класовод провів бесіду з дітьми про події цих днів. 

Учні 5-их класів провели акцію «Зав’яжи стрічку пам’яті», яка символізує зв’язок усіх поколінь, які боролися і відстоювали незалежність України.

Класні керівники 6-их класів організували музейний урок-екскурсію до Меморіалу Героїв Небесної Сотні. Учні зачитували свідчення очевидців, читали поезію, в’язали стрічки.

В усіх старших класах в п’ятницю проведено уроки історії на цю тему. Учні-старшокласники разом з вчителями обговорювали події цих днів у 2014 році, аналізували ситуацію, робили припущення щодо можливих інших сценаріїв і які наслідки могли б вони мати сьогодні.

Ми глибоко переконані, що імена Героїв Небесної Сотні назавжди залишаться в історії нашої країни і ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку вони заплатили своїм життям.

Слава Україні!!!  Героям слава!!!!

Записатись на співбесіду

Error: Contact form not found.

×